-->
May 2, 2012

MY HOME IN ENGLAND - EASTBOURNE

Dnes som si všimla, že som na blog nepridala skoro žiadne fotky z Eastbournu, kde bývam počas môjho roka v Anglicku. Pravda je, že blog mám od Decembra a väčšinu fotiek som robila na začiatku pobytu. :D  No ja som spokojná, pretože som mohla skončiť úplne hocikde. Bývam na najslnečnejšom mieste v Anglicku a pri mori! Ešte som sa nekúpala, dúfam však, že sa mi ešte naskytne príležitosť. Nuž môj školský rok sa pomaly končí a zostáva mi už len Máj a 2 týždne z Júna a som opäť na Slovensku.
...
Today I realised that I haven't posted any pictures from Eastbourne, which is my town where I am living during my year in England. Maybe because I have my blog since December so I made all the pictures in the beginning. :D But I am happy cause I could ended everywhere. I am living on the sunniest place in England and near the sea! I haven't been swimming yet but I hope I will have an opportunity. Now I have just May andd 2 weeks in June until my staying finally ends and I will go back to Slovakia.

24 comments:

 1. Eastbourne je úúúžasnej, hned bych tam zas jela! :))

  ReplyDelete
 2. nádherné fotky, ja by som pri tom majáku len sedela celý deň :-)

  ReplyDelete
 3. Úžasné, musím někdy do Anglie :P

  ReplyDelete
 4. krásné fotky! musí to tam být úžasný :)

  ReplyDelete
 5. Jee! Miluju to takhle u moře v UK) Byla jsem jen v Irsku teda.. Ale je to prostě nádhera.

  ReplyDelete
 6. to jsou nááádherné fotky..:)

  ReplyDelete
 7. Krásné fotky musí tem být užasně ! :) Závidím :)

  ReplyDelete
 8. joo, tak tam bych si zajela taky!))

  ReplyDelete
 9. Můžu se jen zeptat jaká byla tvoje angličtina před po bytem a teď? :) Díky :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. :) no angličtinu som mala od 1. triedy na základnej škole, taže dokopy som sa ju učila 10 rokov na škole :) ale tak naše učitelky nie sú nič extra tak preto som išla do anglicka aby som si ju zlepšila :) .. a musim povedať že mi to pomohlo, rozumiem viacej aj rozprávam takmer bez rozmyšlania .. len tá gramatika no :D a keď sa vrátim na Slovensku školu dúfam že uvidím to zlepšenie a aj moje učitelky :)

   Delete
 10. strašně moc ti závidím :) opravdu krásné fotky

  ReplyDelete
 11. to by se mi odtama vůbec nechtělo teda;)=)

  ReplyDelete
 12. krásne miesto, vydarené foto :)

  ReplyDelete
 13. tam je ale krasne :) hned by som tam sla ): nafotila si krasne fotky :)

  zivotvosvete.blogspot.com

  ReplyDelete
 14. krásne miesto, tiež to tam chcem navštíviť ked rada cestujem:)

  ps: máš nádherný blog. http://alexandrak-fashion.blogspot.com/ pozrite si aj môj ;)

  ReplyDelete
 15. tiež som bola v Eastbourne aj keď len na pár dní a musím povedať že je to naozaj "sunniest place in the UK" ako tvrdia :D a ten posledný obrázok s Beachy Head je krásny, to miesto je priam magické :)

  ReplyDelete
 16. I'm totally in love with these photos <3
  I've followed you ;>

  xoxo

  ReplyDelete
 17. týjo, a jaktože tam jseš na rok? to chodíš do normální školy s anglcikejma studentama?to máš zprostředkovaný přes nějakou slovenskou agenturu? :) já jsem byla minulé léto v Brightonu na 14 na jazykovém pobytě, to je hnedka vedle, řekla bych že je to dost podobný a mám nejlepší vzpomínky.:)))

  ReplyDelete
 18. Prekrásne fotky... Milujem Anglicko :) nebola som tam tak dlho ako ty, ale tých 6 týždňov mi úplne stačilo aby som si ho zamilovala a stále mi chýba... Ešte si to tam poriadne uži :)

  ReplyDelete
 19. to je niečo nádherné ako to aj udrží to mólo tie budovy :O aj ten park mi príde ako z iného sveta krásne, z tých fotiek mám taký krásny ale aj smutný pocit, krásny kvôli tej energii, ktorá z nich srší a smutný preto,že ma hneď pri takýchto pekných fotkách chytá taká nálada, že jaj zase ďalšie krásne miesto, ktoré uvidím len na fotkách

  ReplyDelete

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)