-->
June 7, 2012

TRIP IN CAMBRIDGE

Takže tu je článok o mojom výlete v Cambridge. Vlakom z Eastbournu do Londýna a potom autobusom ( national express ). Toto mesto sa nachádza kúsok od Londýna a leží pri rieke Cam. Je to jedno z najznámejších univerzitných miest na svete. Veľmi sa mi tam páčilo už len vďaka peknej prírode a architektúre. Za celý deň som si prezrela takmer všetko a odviezla som sa aj na loďke. :P
♥♥♥
So here is a post about my trip in Cambridge. I went there by train from Eastbourne to London and then by national express. This town is located near London and the river Cam. It is one of the most popular university towns on the world. I really like it because of the nice nature and architecture. I also had an opportunity to take a ride on the one of the small boats. :P
Neverili by ste, koľko bicyklov v tomto meste nájdete. Je to dosť obľúbený spôsob dopravy. Keď sa odveziete loďkou, uvidíte okolité univerzity a mosty ktoré sú typické pre Cambridge. :)
....
You would not believe how many bicycles are in this tows because its quite a favourite way of transport. If you would go on the boat you can see different universities and bridges, which are typical for Cambridge. :)

8 comments:

 1. Jeežiš, je to moc pěkné :) Jak to vypadalo v Londýně, kdež byly ty oslavy? Docela by mě to zajímalo :)) Teda jestli ses tam nějak dostala..?:D Děkuju.

  ReplyDelete
 2. nádherné fotky, a to čo sa pýta Dennie som sa chcela aj ja, videla si tie veľkolepé oslavy?:)

  ReplyDelete
 3. co bych dala za to tam studovat,krásný fotky :)

  ReplyDelete
 4. pááni, nádherný fotky!:)

  ReplyDelete
 5. úžasný fotky :-)
  a ten trávník... hned bych si tam lehla

  ReplyDelete

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)