-->
December 13, 2012

CHRISTMAS WISHLIST 2012

( 1. Samsung Galaxy SIII alebo Sony Xperia P ... nuž najradšej by som ten Samsung ale Sony je lacnejší / 2. diár na rok 2013 ... asi si kúpim januárové Elle a budem mať diár odtaľ / 3. nejaké to oblečenie / 4. objektív NIKKOR 50mm F1.8G AF-S .. zišiel by sa na lepšie fotenie / 5. Trésor Midnight rose parfém ./ 6. kniha Potomkovia / 7. kozmetika )

Nechce sa mi veriť, že Vianoce sú tak blízko! Veď si ešte pamätám tie minuloročné. :) Už som aj rozmýšľala, čo by ma asi potešilo pod stromčekom, ale vôbec neviem, čo mi moji rodičia nakoniec kúpia. Pravda tie veci nie sú práve najlacnejšie, ale ja dúfam, že ich prehovorím aby som dostala aspoň niektoré z tohto wishlistu. Budem mať aj meniny, tak si potom našetrím na to, čo nedostanem. :D Väčší problém bude ale s darčekmi pre druhých kedže som úplne na mizine. :( Nemáte nejaký tip na originálne darčeky vlastnej výroby?? 
♥♥♥
I can't believe that the Christmas are so close! I still can remember the last year's ones. :) I've been thinking a bit what I would like to find under the Christmas tree but I really don't know what my parents will buy me at the end. I know the things are not the cheapest but I hope I will get at least some of them. I will have a nameday so then I can save some money for the things I won't get. :D The bigger problem is with the presents for the others because I have no money now. :( Do you have some tips for original hand made Christmas presents??

10 comments:

 1. What a wish list! There's a new lens on mine as well. And that Trésor perfume is definitely a classic must have!

  ReplyDelete
 2. Na ten SONY ti musím povědět chválu. Nemám ho já osobně ale kamarádka je s ním spokijená nad míru, jenom mě by vadila ta velikost a že je trochu těžký :)

  http://eliska-dvorakova.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 3. Úžasný wishlist!:) presne taký svetrík aj ja chcem:) haha

  ReplyDelete
 4. ta vonavka je naprosto úžasná!

  ReplyDelete
 5. tak snad jsi byla hodná a vše chtěné najdeš! :)

  ReplyDelete
 6. Napadlo mě každému udělat vlastnoruční triko, ale to by bylo hodně náročné. Nebyla bych naštvaná kdybych dostala diář nebo oblečení. Zvlášť takové, jako je ten svetr na obrázku :-)

  ReplyDelete
 7. ja som chcela spraviť domáce mydielka ale nakoniec to niak nevyšlo :D

  ReplyDelete
 8. I'd also like a sewing machine for Christmas.

  ReplyDelete

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)