-->
November 7, 2012

I FINALLY GOT MY PROM DRESS :D

November 7, 2012

I FINALLY GOT MY PROM DRESS :D

Myslela som si, že tu dnes pridám prvú časť článku new in, ale vždy keď chcem tie veci odfotiť tak už je tma. :D No nič zajtra sa o to konečne pokúsim. Dnes som sa rozhodla ísť pozrieť nejaké šaty na stužkovú pretože ju mám o mesiac. Bolo to prvý krát, čo som také slávnostné šaty zháňala a musím povedať že ich skúšanie ma neskutočne bavilo. Môj finálny výber môžete vidieť na fotke ( v skutočnosti vyzerajú ešte lepšie ) a ja sa neviem dočkať keď si ich oblečiem. Čo hovoríte vy? 
♥♥♥
I thought that today I will post the first part of new in, but every time I want to take a pictures of the things, its already dark. :D Well I will do it hopefully tomorrow. Today I decided to look for some prom dress because its gonna be in one month. It was the first time I have been looking for a really ceremonial dress and I loved trying them on. You can see my final selection on the picture and I can't wait to wear them. What do you think?
Read article
November 5, 2012

CAMDEN AND HARRODS

November 5, 2012

CAMDEN AND HARRODS

Minulú stredu som mala opäť šancu ísť do Londýna na nákupy, ale ešte predtým som sa bola pozrieť do Camden Town, kde som ešte nikdy nebola. Poviem vám to miesto je naozaj magické. Toľko zvláštnych obchodov a ľudí som pokope ešte nevidela. Je tam zaujímavá atmosféra a zoženiete tam naozaj všeličo. Najviac som pokukávala po tých stánkoch s jedlami z ktorých išla skvelá vôňa. Kúpiť tam môžete jedlo z hocijakého kúta sveta, takže každý si príde na svoje. Ja som sa nakoniec rozhodla kúpiť kuraciu paellu a bolo to fakt super. Ďalšou zastávkou bol obchodný dom Harrods, kde som mala v pláne nájsť obchod s makarónkami Ladurée, ale nenašla som ho tak som bola veľmi sklamaná. Aspoň som sa pozrela na Christmas world kde som sa naladila už tak Vianočne. :D Ach keby tie veci neboli také drahé.
♥♥♥
Last Wednesday I had an opportunity to go to London for some shopping but before that I made a stop in Camden Town, where I have never been before. I have to say that this place is really magic and unique. I have never seen that many interesting shops and people together. The atmosphere is really nice and I was looking mostly for the food stands. You can get a food from different places in the world and I decided to eat a chicken paella. It was really good. The next stop was Harrods where I wanted to find a Ladurée shop with macaroons but I couldn't find it so I was really disappointed. But I saw the Christmas world so I got a bit of the Christmas mood as well. :D Ah why the things must be soo expensive?

Read article