-->
July 7, 2013

NEW ROOM WISHLIST

July 7, 2013

NEW ROOM WISHLIST

Ahojte! Posledné dni trávim v úžasnom programe SketchUp kde si môžete navrhnúť hocijakú izbu a pridať nábytok. O novej izbe som sa s rodičmi bavila už dávnejšie, konečne to však prišlo do štádia, že sa aj niečo pre to robí. :D Už ste mohli vidieť ako by mala asi moja izba vyzerať( room inspo ) takže všetok nábytok vyberám z ikei v bielej farbe. Dosť ma hnevalo, že som si to nemohla až tak usporiadať, kedže moja izba nie je práve najväčšia. V polyvore som vám zhrnula nábytok, ktorý by som si priala. Buď prvú variáciu alebo tú druhú. Neviem sa rozhodnúť, pretože na každej sa mi páči niečo iné. No asi sa pôjdem ešte raz pozreť do ikei a urobiť finálne rozhodnutie nech tú izbu čo najskôr mám. Vy by ste si ktorú kombináciu vybrali? :)
♥♥♥
Hi! I've been spending these days in SketchUp programme creating my new room. Finally is in the stadium my parents are actually doing something for it. You could have already seen how I wish my room would look like so I am choosing everything from ikea in a white color. Well sometimes is hard cause my room is not that big and I can't have everything I want. I made some collage with the furniture in polyvore so I will probably choose one of the variatons. I can't decide because I like both of them. Which one would you choose?
Tu môžete vidieť ako to vlastne v programe vyzerá. Dá sa tam nájsť väčšina nábytku, niekedy síce nie v tej farbe ktorú chcete ale to nevadí. Podľa rozmerov si namiesto stola môžete vyrobiť napriklad veľký obdĺžnik. :D Rozhodne je to super program lebo to aspoň približne môžem vidieť. :)
Read article