-->
May 12, 2014

BY H&M

Ahojte! Ako ste víkendovali? Ja som včera navštívila Hmko a konečne som si kúpila niečo z kozmetiky. Na očné tiene som pozerala vždy, ale včera som zbadala oveľa väčšiu paletku. Neviem, možno že už to predtým mali, ale ja som si to doteraz nevšimla :D Takže voľba bola jasná. Kúpila som si tú väčšiu paletku. Obsahuje 3 typy tieňov. Metalické, trblietavé a matné. Naozaj pekné farby na každodenné nosenie. Taktiež sú tam ešte 2 farby na líčka a 2 štetce na nanášanie.

Zatiaľ som vyskúšala len pár farieb, ale na to, že stála len 6,95 som spokojná. Už som naozaj potrebovala paletku, pretože Sleek je zlomená a už mi aj padla a jede tieň celý vypadol a aj tiene od Maybelline sú v hroznom stave. Stále sa mi kazia obaly, tak dúfam, že mi tieto niečo vydržia.

Okrem paletky som si zobrala aj bronzing powder aj keď sa mi nezdá, že by bol viditeľný na mojej pleti. A neodolala som ani kabuki štetčeku na nanášanie púdru. Ja mám ten mini, ale majú aj väčší a je strašne hebučký. Obe veci stáli 3,95 takže celkom dobrá cena. Nehovorím, že hmko má nejaké extra makeup výrobky, ale vyzerajú celkom slušne tak prečo ich nevyskúšať nie? :)
♥♥♥
Hi! How was your weekend? I was in H&M yesterday and finally bought something from their cosmetics. I've been always looking on the eye shadows and yesterday I saw a bigger palette. I don't know, they might have had it before I just didn't realized till now. :D So my decision to go for the palette was clear. It has 3 types of shadows - metallic, shimmer and matte. They are such a nice colors perfect for everyday makeup. Moreover there are 2 blushers and brushes for applying.

I've tried only a few colors, but for the price 6,95 I am really pleased. I really needed some new shades as my Sleek one is broken and the others from Maybelline too. Seriously the covers always break so hopefully this will last longer. 

Except the palette I took a bronzing powder and I have to say I can't really see it on my face. And I couldn't resist a kabuki brush good for applying a powder. I have the mini one but they have bigger as well. Both things were 3,95 so a quite good price. I am not saying that h&m has a great makeup stuff, but they look nice so why not trying them? :)

18 comments:

 1. ta paletka má moc krásné barvy ;)

  http://sisters-hoods.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 2. Paletka je překrásná, taky si musím nějakou na léto pořídit :)
  Chtěla bych tě pozvat na můj blog kde je článek nazvaný TAG: 10 dní za zdravou snídani, koukni se a jestli budeš chtít tak se přidej :)) moc by mě to potěšilo!!

  ReplyDelete
 3. Ta paletka teda vypadá dost dobře :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 4. Ten štetec je rozkošný :) Raz som si kúpila v H&M očné tiene, ale pigmentácia nič moc :P No farbičky v tejto paletke vyzerajú super :)

  ReplyDelete
 5. krásná paletka :) kdybych na ní v H&M někdy natrefila, hned beru k pokladně! :D

  ReplyDelete
 6. no mají tam moc hezké věci! :)))

  ReplyDelete
 7. Tie líčka sú úžasné!! :3 :))

  http://lovelybeautybook.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 8. Vypadá to moc hezky :) Také vždycky koukám na jejich kosmetiku, ale nevěděla jsem, jak je to s kvalitou. Zatím jsem vyzkoušela jen masky a laky na nehty :)

  ReplyDelete
 9. Ta paletka vypadá skvěle :))

  ReplyDelete
 10. Téda, té paletky jsem si nikdy nevšimla a musím říct, že vypadá moc dobře ... jdu googlit swatche :-)

  ReplyDelete
 11. Na ten kabuki štetec sa chystám už dlho ale mám pocit že v ZA v H&M nemajú už asi nič z kozmetiky :/ Paletka vyzerá skvele a hlavne teraz alebo na leto :)

  ReplyDelete
 12. H&M je pre mňa NAJDOKONALEJŠÍ obchod čo sa týka oblečenia, kozmetiky aj topánok atď. <3
  Ten "štetec" na púder mam aj ja mam ho uz rok a milujem ho <3 nikdy by ma nenapadlo ze obchod s oblecenim ma tak dobru kozmetiku :)
  fashionworldbyterez.blogspot.sk

  ReplyDelete
 13. Stíny i bronzer vypadají sklvěle! Ale ten štěteček je takovej ňuňák, asi si pro něj také zajdu. :)

  ReplyDelete
 14. Ty stíny vypadají super.
  Mohla bys fotit do nějakého kosmetického katalogu,vážně krásný.

  ReplyDelete
 15. Môj kabuki štetec z H&M veľmi dlho jemnučký nevydržal, dokonca ani po "vypratí" sa jeho jemnosť nevrátila, ale zato farby na líčka majú super :)

  dawnielicious.blogspot.sk

  ReplyDelete
 16. na kosmetiku jsem v H&M už také několikrát koukala, ale pořád jí moc nedůvěřuji. každopádně ten kabuki vypadá moc pěkně :)

  ReplyDelete

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)