-->
June 17, 2014

MILEY CYRUS BANGERZ TOUR

Dnes prejdem k tej najpodstatnejšej veci, na ktorú som sa chystala vo Viedni. A tým bol koncert Miley! Už od začiatku ako som zistila, že tam bude, som rozmýšľala, či tam ísť alebo nie. Pravda lístky na takýto koncert nie sú práve najlacnejšie. A taktiež nie všetkým sa Miley páči takže jedinou alternatívou s kým ísť bola Conny. :) Aj sme sa o tom zo začiatku bavili, ale moc sme to neriešili až pred pár mesiacmi napísala tweet, že kto s ňou pôjde na Miley. :D Nuž a pred pár dňami som ju skutočne videla naživo.
♥♥♥
This post is about the most important thing that was waiting for me in Vienna. And that was the Miley Cyrus concert. When I found out she will be in Austria I was thinking whether to go or not. Well the tickets for such concert are not cheapest and not many people like her so the only option for me was Conny. :) We had been talking about it before but just few months ago she wrote a tweet who would go with her on the concert. :D And few days ago I saw her live!

Keď som bola menšia tak som ju mala hrozne rada. Aj vďaka seriálu HM :D ale aj kvôli pesničkám a štýlu obliekania a milovala som jej dlhé vlasy. Dokonca som si založila aj niekoľko fan blogov o nej a do Starbucksu som chcela raz ísť len preto, lebo ju paparazzi fotievali buď s tým pohárikom alebo na ceste z kaviarne. :D Potom prišla zmena, ostrihala si vlasy, zmenila štýl obliekania a prišiel aj prvý kontroverzný videoklip po ktorom som bola, asi ako aj všetci ostatní dosť zmetená. Tiež som zástancom, že už to nebola tá Miley, ktorú sme poznali a nejako som sa nestotožnila s jej novým JA. 

Áno dnes ju nemám až tak rada ako predtým, napriek tomu som na koncert chcela ísť pretože nemôžem povedať, že by mala až tak hrozné pesničky. :) Keď si odmyslím jej vyplazený jazyk na každej fotke, nahé fotky, a tie kostýmy ktoré jej ledva zakrývaju to, čo by malo zostať zahalené je to vlastne celkom v pohode baba. Ale musím povedať, že po jej koncerte sa mi zapáčilo viac pesničiek a mám ju trošku radšej. :) Bola to skvelá šou ale schytali sme ten najteplejší deň čiže aj v sále bolo neskutočné dusno a spotená som bola ešte ani nevystúpila. :D Niektoré dievčata dokonca odpadli a museli ich zachraňovať. K vode som sa dostala až po koncerte a bol to ten najlepší pocit. Tak smädná som už dlho nebola. Vlastne ani spotená haha.
..................................................................................................................................................................
When I was younger I really liked her. Mostly because of HM but also because of her songs, style and I loved her long hair. I also had a few fan pages about her and I wanted to go to Starbucks one day just because of the paparazzi photos that showed her with the cup or as she was leaving the coffee shop. :D Then the change came, she cut her hair, changed style and the first controversial video clip came out after which I was as the other people a bit confused. For me it was not the same Miley as before and I couldn't find a way to her new ME.

Yes today I am not that really big fan of her as before but I wanted to go on her concert anyway because I can't say that her songs are bad. :) Without the tongues everywhere, naked photos and weird costumes that are hardly covering the parts that should be covered she is a nice girl. :D But after the concert I found a love to some of her songs and I can say that now I like her a bit more. :) It was a great show but that day was the hottest weather and even in the hall was extremly hot so I was sweat before she had even started. :D Some girls were collapsing so people had to save them. I finally drunk water after the concert and it was the best feeling. I haven't been so thirsty for ages. And also sweaty haha. :D

6 comments:

 1. Miely není a nikdy nebyla mou oblíbenou zpěvačkou,ale koncert musel byt opravdu fantasticky!

  ReplyDelete
 2. Musím povedať, že k Miley mám asi podobný postoj ako ty. Od detstva som ju zbožňovala v Hannah Montana a aj jej pesničky, keď si ostrihala vlasy, páčila sa mi. No potom čo začala vyvádzať som sa neprestala čudovať :D ale netreba človeka súdiť, nech si každý robí to čo chce a čo má rád :)

  ReplyDelete
 3. You could of linked me lol :)

  ReplyDelete
 4. rozhodně nejsem hater, proti Miley jsem nikdy nic neměla, ale jednoduše si nemůžu zvyknout na ten její nový styl. nevím, nevím no... ale její hudba se mi líbí :)

  ReplyDelete
 5. jej pesničky su v pohode mam ich rada ale tiež si nemožem zvyknut na to jej nove vystupovanie a tak ...

  ReplyDelete
 6. vau :) nemôžem povedať že by som ju mala nejak extra rada ale jej koncert musí byť zážitok :)

  http://victoriamerlot.blogspot.sk

  ReplyDelete

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)