-->
July 20, 2014

CURRENT CRAVINGS SUMMER 2014

Po dlhšom čase opäť pridávam wishlistový príspevok. Za poslednú dobu sa nakopilo pár vecí, ktoré by som si rada kúpila ( dostala, vylúpila banku a potom si ich kúpila :D ) a kedže viem, že to nie sú maličkosti, budem rada ak sa mi podarí zaobstarať aspoň niektoré veci. Do tohto wishlistu som zaradila tie dostupnejšie produkty. :P / After a longer while I am posting some wishlist. Recently I have found many things I would like to buy ( get, break the bank and then buy them :D ) but because I know they are not the chepest I hope I will get at least some of them. So I included the more affordable products to this wishlist.

1. Nike Air Max - spočiatku mi tento typ tenisiek moc neimponoval, ale čím viac ich vídavam na iných dievčatách, tak sa mi páčia viac a viac. Navyše majú krásne designy a farby takže je veľmi ťažké si vybrať. Ak sa dobre skombinujú, nosiť sa dajú skoro so všetkým. 
EN: I was not that impressed with this type of sneakers at the beginning but since I've seen them on some girls I kind of like them a bit more. They have such a nice designs and colors so it's hard to decide. When you combine them in the right way you can wear them with almost everything. 

2. Happy Plugs - moja ďalšia srdcovka. Už som ich videla veľakrát, ale až teraz som zistila, že by som ich chcela. Milujem farebné veci a sluchátka mi vždy prišli fádne a obyčajné. Tieto sú ale dokonalé, najviac sa mi páčia tie zlaté, ale vybrala by som si kľudne aj farebné. Navyše aj to balenie je krásne spravené.
EN: These headphones are just amazing. Now I know I really want them as they are much interesting and colorful than the normal black and white ones. Mostly I like the gold ones but the colorful ones are nice too. Even the package is gorgeous. 

3. Kam zmizla Aljaška ( John Green ) - tohto autora vyhľadávam stále viacej a po úžasnej knihe TFIOS je táto ďalšia, ktorú by som si rada prečítala. Možno že aj po anglicky.
EN: I am searching for this author even more and more now. After amazing TFIOS is this book another one I would like to read. Maybe I will choose the english version again.

4. Bikini Swimsuit - áno možno vyzerajú ako tie od Triangl, ale rozhodla som sa nekupovať také drahé plavky, ešte aj s poštovným a tak som našla aj podobné lacnejšie alternatívy. Tieto sú z OASAP a ja sa len modlím aby mi boli dobré pretože sa ich neviem dočkať.
EN: Yes they might look like the Triangl swimwear but I decided not to buy so expensive bikini with shipping too. I found much cheaper alternatives, these are from OASAP and I just hope they will fit me as I can't wait to get them

5. New handbag - súrne potrebujem novú kabelku. Niekedy sa mi zdá, že kabeliek mám dosť ale zdanie klame. Mám pocit, že stále nosím tú istú. :D
EN: I really need a new bag. Sometimes I feel that I have enough handbags but it is actually not true. I am always taking the same one again and again. :D

6. Real Techniques brushes - podľa mňa must haves pre všetky milovníčky makeupu. Už potrebujem nejaké kvalitné štetce nech sa mi hneď nezničia.
EN: For me a must haves for every makeup lover. I need some better quality brushes that won't damage so easily.

10 comments:

 1. tie plavky sú veľmi pekné,ktovie ako budú vyzerať v skutočnosti :) a knihu odporúčam,john green je jednoducho skvelý

  ReplyDelete
 2. plavky mám stejné akorát oranžové, jsou moc pěkné. Kdyžtak mrkni na http://loreinbeautyblog.blogspot.com/ mám je tam vyfocené :-)

  ReplyDelete
 3. ja som si tiež objednala také plavky ale bez ramienok :)

  ReplyDelete
 4. I love the swimsuit!! :)

  www.ensembledeux.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. na první pohled jsem si myslela, že ty plavky jsou Triangl :D a pokud můžu doporučit, takový ten styl triang plavek prodávají i v Hausu (v čr za 200 v eurech je to cca 8 eur ) :) a tu knižku ti můžu jen doporučit.Všimla jsem si že hodně holek píše , že je lepší než TFIOS :) chystám si přečíst i Paper towns od Greena :)

  ReplyDelete
 6. Jeej jej jej! Super výber :)

  ReplyDelete
 7. Kam zmizla Aljaška je výborná kniha, vážně doporučuju! A co se týče Nike Air Max, tak musím osobně přiznat, že se mi z počátku tuze nelíbily, ale časem si k ním nacházím cestu, takže si je nejspíš pořídím, i když mám trochu dilema ve volbě mezi air max a force one. O:)

  ReplyDelete
 8. Kamarádka si ty Triangl plavky koupila. Má velikost S a když si u nich koupila spodek velikosti M i S, tak jí to prostě nesedělo a bylo jí to malé!

  ReplyDelete
 9. No, opravdu by bylo asi nejjednodušší vyloupit banku, haha. Snad se ti co nejvíce splní :) Kam zmizela Aljaška si chci koupit už hrozně dlouho :)

  ReplyDelete
 10. také jsem toužila po nových štětcích, ale nechtělo se mi do nich aktuálně moc investovat, tak jsem na ebay sehnala podobné a jsou úplně skvělé! :) také sháním novou kabelku a nic... už z toho pomalu šílím :D krásné plavky, jsem moc zvědavá, jaké budou ;)

  ReplyDelete

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)