-->
August 22, 2014

BACK FROM GREECE

Ahojte! Teraz to na blogu trošku zívalo prázdnotou, ale mala som na to pádny dôvod a tým bola dovolenka, konkrétne na Gréckom Rodose. :) Takže som späť aj s novými článkami, dúfam, že aj poriadne opálená a oddýchnutá. Strávila som tam 10 nocí, ale mám pocit, že som tam bola minimálne mesiac. Za celú dobu stále svietilo slnko a na oblohe ani mráčika. Samozrejme som si zobrala foťák a fotila všetko, čo sa dalo, dokonca pripravujem aj nejaké videá. Nuž nič nie je krajšie ako prezerať a upravovať fotky z dovolenky. :) Internet bol na hoteli len na recepcii, notebook som vôbec nebrala, takže články som nemohla pridávať počas pobytu. Musím to teda urobiť z domu a dnes sem dávam nejaké fotky z prvých dvoch dní, keď sme prišli a keď sme prvý krát boli na pláži. :) 
♥♥♥
Hi! It's been a while since I posted an article but the reason was that I was on a holidays in Rhodes. :) So I am finally back with a new posts, hopefully nicely tanned and relaxed. I spent there 10 nights but it feels like a month. During my stay was the sun always shining and there were no clouds in the sky. Of course I took my camera so I was capturing everything I could and I am preparing some videos too. Well nothing its better than looking through your holiday photos and editing them. :) I could catch wifi only on the reception in our hotel so taking a notebook would be pointless and so I couldn't make post while I was in Greece. I have to do it now from home so today I decided to show you some photos from the first 2 days as I arrived and observed the beach for the first time.

15 comments:

 1. Na Rhodos se teprve chystám a myslím, že dělám dobře, alespoň podle fotek !! :-) krásné palmy, krásná kvalita třetí fotky na které ti to moc sluší! :-)

  Hezký večer,
  skills-of-art.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Ako sa tak pozeram , rada by som sa pozrela o5 niekedy k moru. Tvoja fotka je veľmi krásna a teším sa na články a videá :)

  ReplyDelete
 3. Úžasné fotky, teším sa na ďalšie pokračovanie. :-)
  The city of fashion

  ReplyDelete
 4. ten batoh :-O juu moc Ti to sluší a ten batůžek je krásný jinak těším se na fotky :)

  ReplyDelete
 5. Krásné fotky :) Na Rhodosu jsem byla taky, přímo v hlavním městě a klidně bych tam jela znova - báječná dovolená
  veru-life.blogspot.cz

  ReplyDelete
 6. Téda fotky se ti povedly:) vypadá to tak užasně:33
  Tak už se těším na pokračování:))

  ReplyDelete
 7. Řecko samotné a samozřejmě i ostrovy jsou mé nejoblíbenější místo, vracím se tam už 10let :) Krásné fotky, moc Ti to sluší! :)

  http://sugar--spice--nice.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 8. Fotky jsou moc povedené! Úplně z nich sálá ta správná letní atmosféra:) I tobě to moc sluší a vypadáš spokojeně:) Na další fotky se už těším:)
  Instantní krása

  ReplyDelete
 9. super článok! u mňa články o Londýne :)

  ReplyDelete
 10. Já jsem momentálně první den v Chorvatsku a moře je úžasné :). Moc pěkné fotky.

  ReplyDelete
 11. Prave som ta objavila vdaka tvojmu komentu na mojom blogu a musim ta velmi pochvalit, aky mas ty krasny blog a tiez videa! palec hore... sledujem ;)

  ReplyDelete
 12. supeer:)

  http://gethealthyandfitwithus.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 13. úžasné fotky, dúfam, že si si to tam užila!:)

  ReplyDelete

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)