-->
September 19, 2014

AUTUMN WISHLIST 2014

1. T-Shirts - H&M * H&M / 2. Scarf - ZARA / 3. Shoes - DEICHMANN / 4. Sneakers - H&M / 5.  Bag - OASAP / 6. Jeans - STRADIVARIUS / 7. Sweater - OASAP / 8. MakeUp - GOSH / 9. Skirt - H&M /

Tops & T-Shirts - Na jeseň sa treba vybaviť nejakými tričkami s dlhým alebo trojštvrťovým rukávom a ja mám stále pocit že ich mám málo. Teda oveľa menej ako napríklad na leto. Páčia sa mi skôr tmavšie farby ako šedá či čierna a v HMku som si už nejaké vyhliadla.
For autumn I really need to buy some t-shirts with a longer sleeves and I still have a feeling I don't have enough of them. Well compared to the number of t-shirts I have for summer. I like a bit darker colours such as grey or black and I've already seen some nice ones in H&M.  

Scarves & Accessories - Ďalšia nevyhnutná vec na jeseň. Šály sú skvelé doplnky a super oživia outfit. Veľmi sa mi páčia tie zo Zary a aj som si jeden skúšala vo Viedni, ale jediné, čo ma odrádza je cena. Takže musím porozmýšľať, či do neho investujem.
Another important thing for autumn is scarf. It is a great accessory and it makes your outfit to look even better. I love scarves from Zara and I've already tried one in Vienna but the only bad thing about it it's the price. So I have to think whether or not to buy it.

Shoes & Sneakers - Mojim ďalším problémom je nedostatok topánok. Počkať, nedostatok vhodných topánok. Naozaj nemám čo nosiť toto prechodné obdobie okrem tenisiek, takže rozmýšľam, aké topánky kúpiť. Zaujali ma populárne Slip-ony alebo Chelsea boots. Taktiež by to chcelo nejaké nové kotníkové čižmičky ako napríklad tie na obrázku z Deichmannu.
My another problem is not having enough pair of shoes. Hold on, not enough pairs that I could wear during this season except sneakers. I am thinking about some slip-ons or chelsea boots. I also saw a nice boots in Deichmann that are on the picture.

Bags & Trousers - Túto kabelku som si už objednala, takže sa neviem dočkať. A nutne potrebujem nové nohavice, najlepšie čierne, pretože som svoje staré minule vyhodila. 
I actually ordered this bag already so I can't wait for it. And I also need a new trousers as I threw away my old ones last time.

Skirts & Sweaters - Rada by som začala nosiť aj viac sukní. Vždy sa mi zdali príliš krátke a necítila som sa v nich potom pohodlne, ale objavila som túto čiernu v HMku a už je moja. :) A dá sa nosiť s hocičím. Zišiel by sa aj nový svetrík, ktorých nikdy nie je dosť.
I would like to wear more skirts. I always thought that they are too short for me and I didn't feel comfortable wearing them. But I found this one in H&M and got it. :) You can wear anything with it. Some nice sweater would be good too as you have never enough sweaters.

New Cosmetics - Dostala som nový isic a je tam kupón na zľavu výrobkov GOSH. Možno sa pôjdem na ne pozrieť a niečo si vyberiem.
As I got my new student card and there is a sale coupon for GOSH cosmetics. I might look in the shop and maybe buy something nice.

11 comments:

 1. super wishlist :) úplne všetky veci sa mi páčia
  MORE THAN FASHION

  ReplyDelete
 2. Pěkný věci, ale docela by mi vadilo, že ta kabelka je fake... :/

  ReplyDelete
 3. Super wishlist :) Já jsem také před týdnem přišla o černé kalhoty, tak potřebuji nutně nové :) A ta kabelka je krásná! :)

  ReplyDelete
 4. presne ten sivý top som zháňala v HM ale u nás som ho nenašla :( Tiež sa mi veľmi páči :) Ale zato tam majú teraz veľmi veľký výber nohavíc a práve teraz aj akciu, takže ja som si hneď nakúpila niekoľko a sú fakt skvelé, takže určite tam zájdi ;) Nájdeš tam isto hneď niekoľko vecí, ktoré si chceš kúpiť :)

  ReplyDelete
 5. Tvůj wishlist se mi fakt líbí :) Brala bych všechno
  Blog by Veru

  ReplyDelete
 6. na tie šatky zo zary som aj pozerala, najkrajšie sú :))

  ReplyDelete
 7. stejnou skater skirt z hmka mám :)) je skvělá :) moje nejoblíbenější sukně :)

  ReplyDelete
 8. tahle kabelka teď zažívá docela slušný boom a musím říct, že i mně by se líbila :) kozačky z Deichamanna vypadají také skvěle!

  ReplyDelete
 9. vedela by som si z toho tvojho zoznamu vybrať:)

  ReplyDelete

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)