-->
September 27, 2014

LA BOCCA CUPCAKES

Už je to dávnejšie, čo som dostala zľavový kupón na 6ks cupcakes. Ani som nevedela, že máme takúto cukráreň kde sa robia hlavne cupcakes. Jej názov je La Bocca a nájdete ju na Kapucínskej ulici v starom meste. Dnes som si konečne kupón uplatnila a odniesla si tieto dobrôtky domov.
Navyše sú vyrábané z ingrediencií dovezených až z Veľkej Británie ale aj z lokálnej produkcie podľa originálnych receptov. Na výber je niekoľko druhov, ja som si vybrala Oreo, Peanut Butter, Banana-Carrot, Black Forest, Strawberry a Caramel. Okrem toho si môžete pochutnať aj na brownies či cheesecakoch alebo káve.
Pravda ceny sú trošku vyššie, ale treba si občas dopriať a ísť si posedieť napríklad s kamarátkou do príjemného prostredia. Už som cupcakes stihla ochutnať a sú naozaj veľmi dobré. Určite som tam nebola naposledy.
♥♥♥
Its been a while since I got a voucher for 6 cupcakes. I didn't know we have such shop that is mostly selling cupcakes. The name is La Bocca and you can find it in the old town on Kapucínska street. Today I finally went there and picked up these flavours - Oreo, Peanut Butter, Banana-Carrot, Black Forest, Strawberry and Caramel.
They are made from ingredients from Great Britain so as the local ones according to original recipes. If you don't like cupcakes you can still try some of their brownies or cheesecakes.
Well the prices are bit higher but I think sometimes its really nice to get a coffee and cake at some place with a lovely atmosphere as is this. I already tried them and they are really good. Definitely not my last time there.

7 comments:

 1. Hey,
  I love your Blog! Do you want to follow each other via GFC? If yes tell me and i follow back, honey!

  Greetings from Germany
  www.sophias-fashion.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Cukráreň vyzerá krásne, veľmi sa mi páči prostredie a atmosféra. Cupcaky sú určite výborné. :-)

  ReplyDelete
 3. Moc pěkné, ty muffinky vypadají kouzelně :3 A ta atmosféra..úplně to z těch fotek dýchá..

  http://assecondmoments.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. wau, vyzerá to tam naozaj dobre :) ja by som ochutnala ten oreo a peanut butter:)

  ReplyDelete
 5. vyzerá to naozaj super!
  http://bonesincouture.blogspot.sk

  ReplyDelete

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)