-->
September 9, 2014

VIENNA NEW IN & VLOG WITH CONNY


Cez víkend som opäť zavítala do obľúbenej Viedne. Musela som ísť ešte posledný krát navštíviť Conny predtým, ako pôjde študovať do Anglicka. Takže to vychádza, že najbližšie sa uvidíme zrejme až cez Vianoce. :/ Ach škoda, že sa už nebudeme môcť stretávať častejšie, ale možno, že budem mať dobrý dôvod zabookovať si letenky. Už tradične sme išli najskôr pofotiť nejaké outfit fotky a zvolili sme Belvedere pretože je to skvelé miesto.

Potom som začala byť hladná aj smädná, tak sme zamierili do Starbucksu na naše obľúbené iced chai latte a ja som ochutnala aj mrkvový muffin. Bol naozaj skvelý. A samozrejme, že sme pochodili aj nejaké obchody. H&M, Lush, Forever21, ZARA, Douglas ... Naša posledná zastávka bolo obchodné centrum G3, kde je Primark a tam vždy rada chodím, lebo tam majú tie najkrajšie vecičky. Napríklad super pyžamko s anglickým vzorom haha. :D

Nemohla som si nezobrať foťák aby som to všetko zdokumentovala a vznikol z toho tento vlog! Nuž bohužiaľ mám pre vás zase vlog, ale nebojte, čoskoro bude už aj normálne video. Ak chcete vidieť ako vyzeral náš deň a kde a čo bude Conny študovať, pozrite si naše videjko. A nezabudnite mrknúť aj na blog Conny ( http://floralchaos.blogspot.com ). Majte ešte krásny deň!
♥♥♥
This Saturday I was again in my lovely Vienna. I really had to visit Conny for the last time before she leaves for England. She will be studying there so the next time we will see each other will be probably during Christmas. :( Well what a shame we won't be able to see each other so often but at least I'll have a good reason to book my flight tickets. Traditionally we took some outfit photos in the beginning and we thought that Belvedere would be a good place.

Afterwards I had started to be really hungry so we went to Starbucks and ordered our favourite iced chai latte. And we bought tried some of their muffins ( I had carrot one ) and it was really delicious. Of course we visited some shops too like H&M, Lush, Forever21, ZARA, Douglas ... Our last stop was the G3 shopping center because there is Primark and you know I love this shop as I always find there something cute. This time a really nice pyjama with british pattern. :D 

I had to take my camera to document everything and so here is the vlog! Well yeah I have again some vlog for you but I promise there will be a normal video soon. So if you wanna see how was our day, where and what will be Conny studying check out this video. And don't forger to visit Conny's blog too ( http://floralchaos.blogspot.com ). Have a nice day!
Triple earring set - Forever21

11 comments:

 1. Krásne veci. Vlog sa mi veľmi páčil, určite ste si to moc užili.

  ReplyDelete
 2. Úplne úžasný článok :) Veľmi sa mi páči Lip Scrub. Veľa som o tom počula, no nemala možnosť vyskúšať. Myslím, že na Slovensku sa ešte Lush nie je, tak si ho objednám aspoň cez internet :))
  Stronger2gether

  ReplyDelete
 3. Vieden je moja srdcovka mam to tam tak strasne rada <3 krasne fotky:)
  http://fashionworldbyterez.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 4. před Vánoci s přítelem plánujeme výlet do Vídně, takže se moooc těším :) na Primaaaark, juch! :D tenhle suchý šampon také sháním, protože mám ten klasický a vypadá to jako bych měla šediny :/ :D

  ReplyDelete
 5. Krasne fotky a pekne veci si si nakupila

  Chcela som sa ta opytat maju vo viedni v starbuckse pumpkin latte? V ponuke? Dakujem

  ReplyDelete
  Replies
  1. keď som ja bola tuším ešte nebolo :)) ale zrejme už bude aj to :)

   Delete
 6. Ta řasenka Catrice je naprosto skvělá!

  Sororessa
  A.

  ReplyDelete
 7. krásne fotky! :)
  http://bonesincouture.blogspot.sk

  ReplyDelete
 8. Pořídila sis pěkné věci :) Na fotce Vám to sluší
  veru-life.blogspot.cz

  ReplyDelete

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)