-->
December 3, 2014

CHRISTMAS WISHLIST 2014

Ahojte! Máme tu začiatok decembra a o je správny čas na to, podeliť sa s vami o môj tohtoročný vianočný wishlist. Samozrejme Vianoce nie sú len o darčekoch a ani nehovorím, že všetky veci, ktoré by som si priala aj dostanem. Berte to teda skôr ako moje tajné priania. :P


1. Nike Air Max - tieto tenisky som si v poslednej dobe obľúbila a rada by som si zaobstarala nejaké z ich kolekcie. Nie sú teda lacnou záležitosťou, ale páči sa mi veľký výber a rôzne potlače a farby. 
I've started to really like these sneakers recently and I would like to get one pair. Of course they are quite expensive but I love that there are many different types, styles and colours you can choose from.

2. Naked MakeUp Palette - Zatiaľ najdrahšia kozmetika, ktorú som kedy mala bola od M.A.C. Samozrejme, že si vystačím aj s lacnejšími produktami, ale chcela by som do zbierky aj niečo extra a myslím, že táto paletka stojí naozaj za to.
The most expensive cosmetics I've ever had was the one from M.A.C. I am fine with my cheaper products but I would like to get something special and I think this makeup palette is worth it.

3. Zoeva MakeUp Brushes - Moje štetce od RealTechniques sú super, ale zišli by sa mi aj nejaké ďalšie a hlavne iné typy ako mám teraz. V tejto sade je výber štetcov vhodných na každodenný makeup a páči sa mi, že sa k tomu dáva aj taštička.
My RealTechniques brushes are amazing but I think its a good time to get some new ones and different types that I have now. In this set are brushes for everyday makeup and I love they give you a small bag too.

4. Handbag - Neviem prečo mám stále pocit, že mám málo kabeliek? :D Ale čo je najlepšie, že asi 3 čo mám, sú pokazené a nie a nie s nimi ísť do opravy. Nuž neodolala by som nejakej v bielej farbe.
I don't know why I always feel like I don't have enough handbags? :D What is better is the fact that 3 of my bags are broken and I can't be bothered to get them repaired. Well some white coloured one would be lovely.

5. Michael Kors watches - Hodinky som nikdy nenosila. Pokiaľ som nezistila, že sú naozaj skvelým doplnkom. A tiež sa rada pozerám koľko je hodín takže by sa mi teraz celkom zišli. Veľmi sa mi páčia hlavne MK.
I've never been wearing watches. Until I found out they can be a really great accessory. And I also like looking what time is it so they would be helpful for me. I like the MK types.

6. Sony Headphones - Bola som sklamaná keď sa mi pokazili moje fajnové fialové sluchátka, čo som kúpila v Anglicku. A povedzme si, tie na uši predsa len poskytujú troška lepší hudobný zážitok. Preto by som si veľmi priala nové, najlepšie biele. 
I was sad when my purple headphones I bought in England broke. And lets be honest the headphones give you a much better music experience than the earphones. So I would like to get a new white ones.

7. Tripod & New Camera Lense - Ako veľký fanúšik fotografovania by sa mi zišli nejaké pomôcky ako statív, či nový objektív. Rozmýšľala som teraz nad nejakým do diaľky buď 55-200 alebo 55-300. 
As a big photography fan I would like to get some new tools as is tripod or new lense. Now I am thinking about the 55-200 or 55-300 one.

8. Microphone - V poslednej dobe rozmýšľam, že by sa mi zišiel nejaký mikrofón k počítaču. Alebo niečo na nahrávanie zvuku aby som mohla robiť komentáre k videám, alebo nahrávať pesničky.
I've been thinking about getting some microphone recently that I can connect to my computer. Or something that will allow me to record a voice or singing.

9. Books - Každý rok si kupujeme pod stromček knihy. Síce zvyčajne nemám čas čítať, keď sa do nejakej pustím, neviem sa od nej odthrnúť. Zaujala ma sci-fi kniha Piata vlna či obrovská kniha Módy.
Every year we buy ourselves books. I usually don't have much time for reading but when I do I can't stop it. I am interested in a sci-fi book called The Fifth Wave or a big one about FASHION.

8 comments:

 1. velmi dobre vybrane :) bielu kabelku by som aj ja brala :D

  perlaoreneta

  INSTAGRAM: dominikamr

  ReplyDelete
 2. Mám rada tvoje videá :). Taktiež sa mi páči aj wishlist. Aj ja by som chcela nový objektív,no nejako mi dosluhuje počítač, takže asi to bude prvoradé. Super sú aj tenisky a hodinky. Zlaté sú fakt krásne :). Inak, chcela by som vás pozvať na Vianočnú Giveaway, ktorá práve prebieha na mojom blogu. Stačí splniť pár podmienok. :)
  Stronger2gether Giveaway

  ReplyDelete
 3. Taky bych brala nový objektiv, ale s takovým přáním můžu jít leda tak do háje :D...
  Budu velmi ráda, když se zapojíš do mojí giveaway o super skřipce do vlasů - http://talktomymoustache.blogspot.cz/2014/11/linziclip-giveaway.html :-)

  ReplyDelete
 4. Tie hodinky sú úplne božské !!! ♥ Ale to asi všetko z tvojho wishlistu ...Asi si aj ja začnem robiť niečo podobné. :)

  www.stillthinkingoutloud.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. Awesome wishlist dear I would love the brush set too..
  http://steph-g.blogspot.com/

  ReplyDelete

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)