-->
May 23, 2014

TRYING PRIMARK FRUIT NAILS

May 23, 2014

TRYING PRIMARK FRUIT NAILS

Ahojte. Dnes mám po dlhšom čase opäť nechtový článok. Rozhodla som sa konečne vyskúšať umelé nechty z Primarku, ktoré som si kúpila na mojej poslednej návšteve Viedne. Mala ich raz kamarátka, ale len jednofarebné a vyzerali veľmi prirodzene. :) Keď som potom bola v Primarku aj ja, zobrala som si tieto s ovocím. Už som si raz nechty lepila a bolo to dosť zlé, ale týmto som chcela dať šancu a dnes som si ich konečne nalepila.

Hi! Today I have a post about nails for you. I decided to finally try my new fake nails from Primark I bought the last time in Vienna. My friend had them and I was surprised how natural they looked. :) So when I was in Primark I bought some too, but not the simple colored ones but with fruits. I've already tried fake nails like ages ago and I was not happy about that but I wanted to give them chance and today I tried them.
V balení sa nachádza niekoľko veľkostí, takže by ste si mali nájsť správnu veľkosť pre každý prst. Sadli mi takmer všetky, iba palec na pravej ruke mi robil trošku problém. :D Lepidlo ich celkom dobre prilepí až na to, že aj keď ho zavrete, tak z neho trocha vytečie takže mám ešte stále zvyšky lepidla na prstoch a rozmýšľam ako sa toho zbaviť. Ale držia všetky, dokonca som si už umyla ruky a plánujem si aj vlasy. Uvidím koľko mi vydržia, ale aj keď nejaký odpadne, dá sa na nalepiť znova. Možno že si nabudúce v Primarku kúpim tie jednofarebné a pri aplikovaní si dám väčší pozor na to lepidlo. :) Čo hovoríte na tieto nechty vy?

In the package you have more sizes so you should find the right size for every finger. I didn't have any problem except the nail for my right thumb. :D Glue is also really good and strong but even if you close it some glue will leak out so now I have the glue all over my fingers and I am trying to think about how to remove it. But they are all on the right place I don't feel they would come off easily, I've already washed my hands and I am planning to wash my hair too. I will see how long they will last but you can stick them again. Maybe I will buy another pack next time and I'll be much careful with the glue. :) What do you think about them?
Read article
May 12, 2014

BY H&M

May 12, 2014

BY H&M

Ahojte! Ako ste víkendovali? Ja som včera navštívila Hmko a konečne som si kúpila niečo z kozmetiky. Na očné tiene som pozerala vždy, ale včera som zbadala oveľa väčšiu paletku. Neviem, možno že už to predtým mali, ale ja som si to doteraz nevšimla :D Takže voľba bola jasná. Kúpila som si tú väčšiu paletku. Obsahuje 3 typy tieňov. Metalické, trblietavé a matné. Naozaj pekné farby na každodenné nosenie. Taktiež sú tam ešte 2 farby na líčka a 2 štetce na nanášanie.

Zatiaľ som vyskúšala len pár farieb, ale na to, že stála len 6,95 som spokojná. Už som naozaj potrebovala paletku, pretože Sleek je zlomená a už mi aj padla a jede tieň celý vypadol a aj tiene od Maybelline sú v hroznom stave. Stále sa mi kazia obaly, tak dúfam, že mi tieto niečo vydržia.

Okrem paletky som si zobrala aj bronzing powder aj keď sa mi nezdá, že by bol viditeľný na mojej pleti. A neodolala som ani kabuki štetčeku na nanášanie púdru. Ja mám ten mini, ale majú aj väčší a je strašne hebučký. Obe veci stáli 3,95 takže celkom dobrá cena. Nehovorím, že hmko má nejaké extra makeup výrobky, ale vyzerajú celkom slušne tak prečo ich nevyskúšať nie? :)
♥♥♥
Hi! How was your weekend? I was in H&M yesterday and finally bought something from their cosmetics. I've been always looking on the eye shadows and yesterday I saw a bigger palette. I don't know, they might have had it before I just didn't realized till now. :D So my decision to go for the palette was clear. It has 3 types of shadows - metallic, shimmer and matte. They are such a nice colors perfect for everyday makeup. Moreover there are 2 blushers and brushes for applying.

I've tried only a few colors, but for the price 6,95 I am really pleased. I really needed some new shades as my Sleek one is broken and the others from Maybelline too. Seriously the covers always break so hopefully this will last longer. 

Except the palette I took a bronzing powder and I have to say I can't really see it on my face. And I couldn't resist a kabuki brush good for applying a powder. I have the mini one but they have bigger as well. Both things were 3,95 so a quite good price. I am not saying that h&m has a great makeup stuff, but they look nice so why not trying them? :)
Read article