-->
December 28, 2014

DOUGLAS ADVENT CALENDAR REVIEW

December 28, 2014

DOUGLAS ADVENT CALENDAR REVIEW

Niektorí ste možno zachytili, že tento rok som mala namiesto čokoládového adventného kalendára po prvý krát kozmetický. Asi pred rokom som o takých ani netušila, ale pri pozeraní videí Zoelly som si všimla, že ona mala minulý rok z body shopu aj od benefitu. A keď som navštívila Conny, ona mala práve takýto z Douglasu. Tak bolo jasné, že tento rok musím mať nejaký aj ja. Kedže u nás benefit ani body shop nezoženiete ( a ani iné značky, ktoré podobné kalendáre vyrábajú ), chcela som aspoň tento od Douglasu, pretože som dúfala, že ho budú mať vo Viedni. A chvalabohu som ho zohnala a bola som nadšená. Síce bolo na zadnej strane zobrazené, čo sa skrýva pod jednotlivými okienkami, vyhodila som ten papier a každý deň som sa nevedela dočkať, čo tam bude. Tak a teraz mám 24 mini balení rôznych krémov, sprcháčov, lakov a iných blbostičiek. Na cestovanie podľa mňa skvelé. Poďme sa teda pozrieť, akých 24 vecí sa v tomto kalendári skrývalo. :)
♥♥♥
Some of you might have noticed that I've had my first beauty advent calendar this year. A year ago I didn't know that they even exist but while watching Zoella's videos I found out she had some from body shop and benefit. And also when I visited Conny last year she had the Douglas one. So I was thinking I have to get some next year ( 2014 ).  Because you can't get brands as bodyshop or benefit in my country I was hoping to get at least that one from Douglas in Vienna. And fortunately I finally bought it. I was really excited and even if there was a paper on the back with the picture of the things that are going to be inside I threw the paper away and was excited every day to open each window. So now I have like 24 small packages of different creams, shower gels, nail polishes and even more things. For travelling is I think really practical. Let's have a look what 24 things I found. :)

1. Toni Gard - My HONEY shower gel / 2. Douglas NAILS - transparent nail polish / 3. Anti-aging handbalm / 4. Venus cleansing milk / 5. Artemis Men Hair & Body Wash / 6. Douglas eyes - endless lashes mini mascara / 9. Beauty System Shower Gel / 10. Venus aqua 24 face cream /

7. Douglas Naturals Day Face Cream / 8. Douglas Beauty System Exfoliating cream / 11. Douglas NAILS - red nailpolish 02 Anna / 12. Moisturising hand balm / 13. Douglas Beauty System - Multi-Talented Serum / 14. Protein Repair Hair Shampoo / 15. Toni Gard Mint refreshing Tissue / 17. Beauty System - Body Lotion / 16. J.S.Douglas Sohne Shower gel / 

18181825dff. Sensitive Nailfile / 19. XS Small cosy cleansing wipes / 20. XS Small velvety body lotion / 21. XS Small mild nail polish remover wipes / 22. Douglas LIPS - lipstick no. 223 / 23. Douglas NAILS - pink nailpolish 08 Sophie / 24. Jette perfume /

Tento kalendár stál 29 €, čo je ešte celkom cenovo prijateľné, pokiaľ nechcete minúť za kalendár 60, 80 či dokonca 100 €. Pre niekoho možno veľa krémikov, ktoré nevyužijete, ale sú to len malé balenia, ktoré sa do kabelky vždy zídu, poprípade môžete niektoré veci niekomu darovať, alebo ich jednoducho otvoríte v správny čas. Ja som celkom spokojná, moji obľúbenci sú určite laky na nechty, krém zo 14. políčka a aj parfémik, ktorý naozaj pekne voní. Určite by som mu, ak nezoženiem nejaký iný, dala opäť šancu aj v roku 2015. :)
♥♥♥
This calendar was 29 € which is I think quite a good price if you don't wanna spend 60, 80 or even a 100 € for your calendar. For someone maybe too many creams you won't use but these are only a small packages and you can always give some things to your friends or just open them at the right time. I am quite pleased with this calendar and my favourites are definitely all nail polishes, cream no.14 and perfume that has actually a nice smell. If I won't get any other advent calendar next year I might give this Douglas one another chance in 2015.
Read article
December 15, 2014

STARBUCKS, MARKET & SHOPPING

December 15, 2014

STARBUCKS, MARKET & SHOPPING


Ahojte! Dnes mám pre vás druhú časť fotiek z Viedne + môj úplne prvý vlog po slovensky práve z tohto výletu. :)) Dúfam, že sa vám bude páčiť aj moja slovenčina a asi začnem točiť viac slovenských videí. Užite si pondelok!
♥♥♥
Hi! Today I have the second part of my Vienna photos + my first ever vlog in slovak from this trip. :)) Well I am so sorry that some of you won't understand it now but I thought that it is a good idea to start filming in slovak. Have a nice monday!
I am wearing - Primark Coat / Pull&Bear Jeans / CCC Boots / F&F Bag / Reserved Scarf / 

Read article
December 13, 2014

VIENNA WINTER TRIP

December 13, 2014

VIENNA WINTER TRIP

Ahojte! Dnes som sa aj s kamoškou vybrala do Viedne, hlavne kvôli Primarku, ale boli sme aj v Starbuckse a na vianočných trhoch. Ľudí a turistov tam bolo naozaj veľa, niet sa čo čudovať, veď je víkend a predvianočné obdobie. V Starbucks som si dala chutné latté a potom sme sa presunuli na trhy. Tam sme sa moc dlho nezdržali pretože nás trošku tlačil aj čas a tak sme radšej išli do toho obchodného centra. :D V Primarku ďalších milión ľudí, ale to nás samozrejme neodradilo a obe sme si našli zopár pekných vecím, ktoré sme si kúpili. Celý čas až na záver som aj vlogovala, tak sa môžete tešiť aj na video, ale na konci sme nestíhali, pretože som ešte rýchlo utekala do Humanicu kúpiť si tenisky pod stromček. Ale celkovo to bol fajn výlet a neskutočne rýchlo ubehol. Dnes mám pre vás len nejaké random fotky, ale plánujem tu čoskoro pridať asi aj nejaké ďalšie. Majte ešte pekný zvyšok víkendu.

Hello! Today I was in Vienna with my friends because of Primark shopping but we also went to Starbucks and Christmas market. There were so many people everywhere as it was weekend and this pre christmas time. I had a tasty latté and then we went to the market. We actualy weren't there long as we had to hurry to the shopping center. :D Of course in Primark were probably all Austrians haha but we found some things. I was vlogging all day except the end as I was going to buy new sneakers for Christmas and we had not enough time so I was literally running haha. :D But it was a really nice trip and it went all so fast. Today I have some random photos for you and maybe some others another time. Have a nice rest of the weekend! 
Read article
December 3, 2014

CHRISTMAS WISHLIST 2014

December 3, 2014

CHRISTMAS WISHLIST 2014

Ahojte! Máme tu začiatok decembra a o je správny čas na to, podeliť sa s vami o môj tohtoročný vianočný wishlist. Samozrejme Vianoce nie sú len o darčekoch a ani nehovorím, že všetky veci, ktoré by som si priala aj dostanem. Berte to teda skôr ako moje tajné priania. :P


1. Nike Air Max - tieto tenisky som si v poslednej dobe obľúbila a rada by som si zaobstarala nejaké z ich kolekcie. Nie sú teda lacnou záležitosťou, ale páči sa mi veľký výber a rôzne potlače a farby. 
I've started to really like these sneakers recently and I would like to get one pair. Of course they are quite expensive but I love that there are many different types, styles and colours you can choose from.

2. Naked MakeUp Palette - Zatiaľ najdrahšia kozmetika, ktorú som kedy mala bola od M.A.C. Samozrejme, že si vystačím aj s lacnejšími produktami, ale chcela by som do zbierky aj niečo extra a myslím, že táto paletka stojí naozaj za to.
The most expensive cosmetics I've ever had was the one from M.A.C. I am fine with my cheaper products but I would like to get something special and I think this makeup palette is worth it.

3. Zoeva MakeUp Brushes - Moje štetce od RealTechniques sú super, ale zišli by sa mi aj nejaké ďalšie a hlavne iné typy ako mám teraz. V tejto sade je výber štetcov vhodných na každodenný makeup a páči sa mi, že sa k tomu dáva aj taštička.
My RealTechniques brushes are amazing but I think its a good time to get some new ones and different types that I have now. In this set are brushes for everyday makeup and I love they give you a small bag too.

4. Handbag - Neviem prečo mám stále pocit, že mám málo kabeliek? :D Ale čo je najlepšie, že asi 3 čo mám, sú pokazené a nie a nie s nimi ísť do opravy. Nuž neodolala by som nejakej v bielej farbe.
I don't know why I always feel like I don't have enough handbags? :D What is better is the fact that 3 of my bags are broken and I can't be bothered to get them repaired. Well some white coloured one would be lovely.

5. Michael Kors watches - Hodinky som nikdy nenosila. Pokiaľ som nezistila, že sú naozaj skvelým doplnkom. A tiež sa rada pozerám koľko je hodín takže by sa mi teraz celkom zišli. Veľmi sa mi páčia hlavne MK.
I've never been wearing watches. Until I found out they can be a really great accessory. And I also like looking what time is it so they would be helpful for me. I like the MK types.

6. Sony Headphones - Bola som sklamaná keď sa mi pokazili moje fajnové fialové sluchátka, čo som kúpila v Anglicku. A povedzme si, tie na uši predsa len poskytujú troška lepší hudobný zážitok. Preto by som si veľmi priala nové, najlepšie biele. 
I was sad when my purple headphones I bought in England broke. And lets be honest the headphones give you a much better music experience than the earphones. So I would like to get a new white ones.

7. Tripod & New Camera Lense - Ako veľký fanúšik fotografovania by sa mi zišli nejaké pomôcky ako statív, či nový objektív. Rozmýšľala som teraz nad nejakým do diaľky buď 55-200 alebo 55-300. 
As a big photography fan I would like to get some new tools as is tripod or new lense. Now I am thinking about the 55-200 or 55-300 one.

8. Microphone - V poslednej dobe rozmýšľam, že by sa mi zišiel nejaký mikrofón k počítaču. Alebo niečo na nahrávanie zvuku aby som mohla robiť komentáre k videám, alebo nahrávať pesničky.
I've been thinking about getting some microphone recently that I can connect to my computer. Or something that will allow me to record a voice or singing.

9. Books - Každý rok si kupujeme pod stromček knihy. Síce zvyčajne nemám čas čítať, keď sa do nejakej pustím, neviem sa od nej odthrnúť. Zaujala ma sci-fi kniha Piata vlna či obrovská kniha Módy.
Every year we buy ourselves books. I usually don't have much time for reading but when I do I can't stop it. I am interested in a sci-fi book called The Fifth Wave or a big one about FASHION.
Read article