-->
January 23, 2015

BLACK HAT

WEARING: dress - H&M / hat - OASAP / tights - PRIMARK / boots - CCC /

Pekný piatok! Včera som opäť využila príležitosť a išla fotiť so sesterkou na hrad. Samozrejme, že som fotila hlavne ja ju, ale zopár záberov sa ušlo aj mne a som veľmi spokojná. Mala som na sebe prúžkované šaty z HMka, už dosť dávno kupované, a klobúk z OASAPU. Po pár minútach, čo som sa vyzliekla z kabátu mi bolo dosť zima, ale človek musí niečo vydržať aby sa dočkal dobrého výsledku. Rozhodla som sa, že budem chodiť viac fotiť pretože ma to veľmi baví a vždy sa neviem dočkať keď si sadnem za notebook a všetky fotky si prezriem a najlepšie upravím. Ak by ste mali záujem môžete dať lajk mojej novej facebookovej stránke ONLYAJVNphotography kde budem pridávať moje fotografie z takýchto fotení a jednoducho moju prácu, aby som všetko nemusela dávať na blog. Prajem pekný víkend!
♥♥♥
Hi guys! Yesterday I went to our castle to take some photos with my cousin. Of course she was my model but I am happy I have also a few pictures I can show you. I was wearing a striped H&M dress ( i bought ages ago ) and OASAP hat. After a few minutes without my coat I was freezing but if you want to get a good result you just have to survive it. I love photography and I want to go photoshooting more often now. If you wanna support me I created a new facebook page ONLYAJVNphotography where I am uploading my work so I dont have to put everything here on my blog. Hope you will like it and have a lovely weekend!

14 comments:

 1. Jéé, to je hezký outfit... Sluší Ti to, ale hlavně ten úsměv! :-) Skills of Art

  ReplyDelete
 2. ty máš takové štěstí, že ti ten klobouk sluší :) a zy šaty jsou nadherné :) moc peknee

  ReplyDelete
 3. Ta rtěnka vypadá skvěle k těm šatům i klobouk Ti moc sluší :)
  Blog by Veru

  ReplyDelete
 4. krásne fotky, hrad je mojim obľubeným miestom v celej bratislave, hlavne v lete keď sa dá sedieť na múroch a sledovať nočné mesto :3

  ReplyDelete
 5. Tyhle fotky se moc povedly! Já ted s novým fotákem taky rozhodně budu chodit fotit častěji, baví mě to přesně z těch důvodů, co jsi zmínila :)

  ReplyDelete
 6. ttvoje najlepsie fotky...svedci ti to:)

  ReplyDelete
 7. Nádhera! Moc ti to sluší, úplně záříš a pozitivní energie z fotek přímo sála. Tleskám :)

  Radu - Giveaway o tři balíčky Magic Nails

  ReplyDelete
 8. Krasne fotky.
  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz

  ReplyDelete
 9. Krásna si! Ten klobúk sa ti hodí :-)

  ReplyDelete
 10. Tento outfit se mi líbí moc. Je to super! Podobné šaty jsem včera viděla v lidlu, akorát modré ale v té červené z hmka jsou taky suprové!

  http://assecondmoments.blogspot.com

  ReplyDelete
 11. Tenhle outfit mi přijde perfektní jako oživení těchto pochmurných zimních dní. Klobouk je přímo božský, sama už dlouho plánuji, že si jeden pořídím a stále jsem nenašla ten pravý. No, a červená rtěnka a tvůj úsměv všechno nádherné podtrhnou, že to vypadá ještě lépe.

  ReplyDelete
 12. Tenhle outfit mi přijde perfektní jako oživení těchto pochmurných zimních dní. Klobouk je přímo božský, sama už dlouho plánuji, že si jeden pořídím a stále jsem nenašla ten pravý. No, a červená rtěnka a tvůj úsměv všechno nádherné podtrhnou, že to vypadá ještě lépe.

  ReplyDelete
 13. Wow, to je hodně zářivé!

  Janina Blogopis

  ReplyDelete

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)