-->
February 26, 2015

SPRING WISHLIST 2015

# Ahojte! Minule som po dlhšom čase zavítala do CCC kde je jarná sezóna rozbehnutá v plnom prúde a nevedela som sa rozhodnúť, ktoré topánky si skôr vyskúšať. Mali ich toľké množstvo a to sa naozaj stáva málokedy, že sa mi aj nejaké páčia a majú moju veľkosť. Nakoniec som síce odchádzala bez nákupu, ale mám vyhliadnuté asi štyri páry a pretože väčšinu mojej obuvy tvoria tenisky, musím si kúpiť aj nejaké elegantnejšie a ''normálne'' topánky, ktoré budem môcť nosiť k šatám a sukniam. 

# Preto sem dnes pridávam tento wishlist, kde môžete vidieť už moje spomínané vyhliadnuté páry topánok ( hádam ich pôjdem v najbližšej dobe aj kúpiť ) ale aj iné veci, ktoré ma zaujali na internete. Veci sú z F&F a H&M, takže plánujem v najbližšom období aj nejaké nákupy, aby som svoj jarný šatník obohatila o nové kúsky. Na čo sa túto sezónu zameriam? Hlavne topánky, kabelky, možno nejakú koženkovú bundu ( nie čiernu ), šaty, sukne, elegantnejší štýl a samozrejme jarné farby. Veľmi sa mi páči jemne žltá, ružová a krémová.

# Už dlhšie si hovorím, že si preriedim šatník, lebo sa v tom absolútne nevyznám a mám v tom neporiadok. Zbaviť sa šiat je asi najhoršie, pretože jednak mi je to ľúto vyhodiť, neviem to ani predať a potom mi to zaberá miesto. Nuž musím niečo vymyslieť. Máte aj vy niečo vyhliadnuté na blížiace sa jarné obdobie?

# Hey guys! Are you looking forward to the coming spring season? Last time I've visited one shoe shop I couldn't decide which pair of shoes I should try first as they had so many nice ones. I own so many sneakers so I really need some elegant ones I can wear with dresses or skirts. Items on the photo are from F&F and H&M so I need to do some shopping soon too. This spring I am focusing on bags, shoes, maybe some leather jacket ( but not black one ), skirts, dresses, and of course spring colors as yellow, pink or cream. Do you have some spring favourites?

9 comments:

 1. Krásné kousky :) Na ty kotníkové boty jsem také koukala, hlavně mě zaujaly v béžové :)

  ReplyDelete
 2. Gorgeous spring wish list - I love the pink leather jacket! <3

  I have a new outfit post on the blog, would love to know your thoughts:

  * Electric Sunrise - Fashion and Lifestyle Blog *

  x

  ReplyDelete
 3. Taky si zrovna sestavuju svůj, haha :D Máš tam moc pěkné věci :)

  ReplyDelete
 4. žlutá se mi letos také nečekaně líbí, i když jsem jí za celých 20 let nebyla schopná zařadit do šatníku :D Jsem zvědavá, jakou nakonec vybereš koženku, ty já můžu! ^_^

  http://thankgodiamwoman.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 5. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 6. Líbí se mi ta kabelka :)

  Jinak jsem také dělala wishlist na toto jaro, viz: http://bloggopis.blogspot.cz

  Janina z Blogopisu

  ReplyDelete
 7. Tak kabelka mě zaujala úplně nejvíc :)
  Blog by Veru

  ReplyDelete
 8. nějaká ta obnova šatníku by se teď na jaře rozhodně hodila :) chci si pořídit trechcoat, více sukní a nějaké nové svršky. nemám ve skříni nic s květinovým potiskem!

  ReplyDelete

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)