-->
March 18, 2015

JEWELLERY & MAKEUP HOLDERS

bunny jewellery holder, crown holder & makeup holder - TIGER

# Ahojte! Tento príspevok ma napadlo spraviť včera, keď som prvý krát navštívila nový obchod v eurovei Tiger a odniesla si 3 vecičky, všetky na dekoráciu či organizáciu šperkov a makeupu. Zobrala ma tam kamoška a ja som si tento obchod hneď obľúbila, pretože na také všelijaké blbostičky, na to teda som. :D Nájdete tam naozaj všeličo, teraz dokonca jarnú kolekciu, ale ináč zápisníky, servítky, dekorácie aj nejaké sladkosti. Podľa mňa množstvo vecí vhodných aj ako darček pre druhých. :)

# Odniesla som si skvelé držiaky na bižutku, jeden so zajacom a druhý je s korunkou. Ja som ich použila hlavne na náramky a náušnice. Perfektne poslúžia a vyzerajú dobre aj ako dekorácia. Určite sa choďte do Tigera pozrieť ak ste ešte neboli. Myslím, že si ho obľúbite ako ja. Navyše všetko je za skvelú cenu a ja som za celý nákup zaplatila 10 €.

# Pokiaľ si pamätáte na môj makeup organizér z ikei, jediné, čo mi vadilo, bolo málo držiakov na rúže. Tak keď som objavila tento držiak na ďalších deväť, nemohla som ho tam nechať. Veľmi praktická vecička pre tých, čo nechcú mať v kozmetike zmätok. :P 
# Hi guys! Finally we have Tiger in Slovakia and I've been there yesterday for the first time. There is such a nice stuff for decoration, kitchen, school and many more. So I picked up three things all for organising jewellery and makeup. They have now spring themed items so I coudln't resist buying the cute bunny jewellery holder.

11 comments:

 1. I love Tiger, they have so much cute stuff and it's cheap as well! :)

  ReplyDelete
 2. To jsou úžasný věci! :O
  A ten tvůj organizér na make-up jsem nějak nezaregistrovala, chtěla bych ho vidět! Takže jdu po něm pátrat! :D

  ReplyDelete
 3. Vyzerá to moc krásne a určite sa ráno rýchlejšie nachystáš, keď to máš takto pekne zorganizované :)

  ReplyDelete
 4. Úplne vydarené veci, hlavne ten stojan so zajačikom. :-)
  The city of fashion

  ReplyDelete
 5. Ano aj mne sa páči ten stojan so zajačikom ! vyzerá to vážne rozkošne.. takýto organizér na make-up už prezerám dlhšie po internete. Koľko ťa vyšiel ten na rúže ? :)

  ReplyDelete
 6. Ty držáky vypadají krásně :)

  ReplyDelete
 7. tie sú krásne!
  http://bonesincouture.blogspot.sk

  ReplyDelete
 8. Very beautiful beauty and art i like that...
  Africa shaped earrings
  Gold mirror style Map of Africa earrings. Show pride in your heritage and love of Africa with these earrings. Shop our entire collection of African earrings.

  ReplyDelete

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)