-->
April 20, 2015

FITSPIRATION

1. sports bra / 2. shorts / 3. top / 4. sneakers / 5. shaker / 6. wristband

# Ahojte! Dnes mám dávku inšpirácie hlavne pre tých, ktorý sú športový nadšenci ako v poslednej dobe ja. Už na začiatku roka som si povedala, že by som mala začať opäť viac cvičiť a športovať a odhodlala som sa k tomu až tieto posledné týždne. :) Začala som chodiť na trampolínu, zumbu a po novom som sa dala zase na fitko. Kedže trampošku aj zumbu mám len občas, voľné dni mi ten pohyb chýbal a preto som sa rozhodla pre fitko. Zatiaľ mám dostatok motivácie aj kamošky, s ktorými tieto aktivity robím, takže dúfam, že mi to zostane čo najdlhšie. A kedže je v poslednej dobe šport mojou každodennou činnosťou, rozhodla som sa o tom spraviť tento článok. :) Budem rada ak sa so mnou podelíte o vaše skúsenosti a rady. Majte ešte krásny pondelok!

CLOTHES: Čím viac aktivít robím, tým mám pocit, že mám menej a menej oblečenia na šport. Rozmýšľam, že by som si zaobstarala nové veci na cvičenie a už som pár krát v obchodoch po ňom pozerala. Celkom ma zaujala kolekcia v Bershke, či Reserved, hlavne vzory, ale určite sa dá vybrať aj v HMku, či Nike.
The more activites I do, the more I feel having not enough sports clothes. I am thinking about getting some new ones and I've already seen some nice collections in shops. Those in Bershka or Reserved looked really interesting because of the patterns but I am sure you can find some nice in H&M or Nike too.

# Hi! Today's inspirations is for those of you who are sports fans because I've recently got really into it. At the beginning of this year I set a goal to start working out again and do some sport and I've actually started few weeks ago. :) I am going trampolining, on zumba and to the gym too. As I can't do the first two activities every day I thought that gym would be a right choice. Now I have enough motivation to keep going and also friends who I am going with to these activites. So all of this is a reason why I decided to write this post. :) I would like to know some experiences and tips from you guys and all have a nice monday!
MUSIC: Opäť som podľahla typickým pesničkám do gymu, rôznym remixom, ktoré ma dokážu nakopnúť a motivovať k lepšiemu výkonu. Toto je len malá časť z toho, čo by som si určite pustila pri cvičení. Možno niektoré z nich poznáte a niektoré možno nie. Máte aj vy obľúbené pesničky?

These days I am listening to lots of songs good for the gym, also soem remixes that could motivate me to a better performance. This is just a few songs I would definitely play while doing workout. You might know some of them, maybe not. Do you have your favourite songs for working out?

INSPIRATION: Nájdete ju asi všade. Ale v poslednej dobe som si obľúbila sledovať účty rôznych dievčat na instagrame, ktorých postavy sú vymakané, občas pridajú chutný recept či cvik. Ja si to dokážem prezerať celé hodiny a snívať pri tom, že tak vymakaná budem raz aj ja. Ale všetko ide keď sa chce a veríte tomu.

You can find inspiration everywhere. But recently I've started following some accounts of fir girls with a great body, food tips or exercising. I can be really looking through the pictures for hours and dreaming that one day I will be as fit as them. Everything is possible if you believe it and want it.
FOOD: No a v neposlednej rade nesmiem zabudnúť na moje obľúbené jedlo, ktoré si rada pripravujem a neustále skúšam rôzne novinky a hľadám inšpiráciu napríklad na Fit receptoch. Pokiaľ by vás zaujímal jedálniček tak sú to predovšetkým ovsené kaše, vajíčka, ryby, ovocie, šaláty, jogurty a iné mňamky, ktoré sa dajú spraviť asi na milión spôsobov. Dokonca som do svojej stravy zaradila aj doplnky výživy v podobe proteinu a karnitínu, takže treba makať aby bolo vidieť aj výsledky a aby som to nebrala pre nič. S kamarátkami sme si dokonca založili skupinu na facebooku, kde sa navzájom motivujeme a pridávame fotky, čo sme cez deň jedli. 

I can't forget to include also a food here. I love preparing it and I am trying new things and finding healthy recipes. If you want to know what I am eating, is mostly porridge, eggs, fruit, salads, joghurts and other delicious things you can prepare in many different ways. I even bought some supplements that I included to my diet - protein and carnitin. So I really need to work out so I can see some results. Me and my friends also created a group on facebook where we are posting what we've eaten throughout the day and also some interesting things.

5 comments:

 1. Ty šortky z hmka jsou super! Musím se zvednout a jít cvičit! :D

  ReplyDelete
 2. Musím souhlasit s Domčou, ty šortky jsou skvělé :-)

  ReplyDelete
 3. Ty šortky se mi líbí taky nejvíc :)

  ReplyDelete
 4. Skvelý článok, taktiež sa rada inšpirujem na Fit receptoch, ale aj na iných stránkach či blogoch a skúšam nové recepty. S tým oblečením to mám rovnako, taktiež by som nutne potrebovala pár kúskov dokúpiť. :-)
  The city of fashion

  ReplyDelete
 5. Tie hodiny trampolíny musia byť úžasné, hľadala som v blízkosti v Bratislave, ale ešte som veľmi nenašla :D A na stránku fit recepty som doteraz nenarazila, ďakujem za tip, sú tam úplne dokonalé recepty :3
  Krásny týždeň! :)

  ReplyDelete

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)