-->
June 12, 2015

PRESIDENTIAL GARDEN

WHAT I WEAR: blouse - HOLLISTER / top - FOREVER 21 / shorts - BERSHKA / bag - PARFOIS / sunglasses, necklace - PRIMARK / sandals - DEICHMANN /

# Ahojte! Dnes ma opäť prišla navštíviť Conny, ktorú už určite poznáte a tak sme mali celý deň pre seba. Na tento deň som sa veľmi tešila a dopadol naozaj výborne. Najskôr sme pre vás natočili videá na youtube, ktoré čoskoro dúfam uvidíte, spravila som môj obľúbený obed - kuracie mäso s jasmínovou ryžou a zeleninou a neskôr sme sa presunuli do mesta, užiť si slnko. Ani neviem prečo ma napadlo ísť sa pozrieť do prezidentskej záhrady, kde som nebola už pár rokov. Ale túto voľbu som neoľutovala, pretože je naozaj veľmi pekná a dalo sa tam super fotiť. 

# Našou ďalšou zastávkou bola zmrzlináreň KOUN, kde som veľmi chcela ísť a konečne sa mi to splnilo. Bola tam dokonca dlhšia rada, čo by som vôbec nepovedala, keďže obchodík nie je tak nápadný. Ale čakať sa naozaj oplatilo a ja som si vychutnala skvelú zmrzlinu s príchuťou ricotta a figy. Kopček stojí 1,20 €, ale nie je to vôbec malý kopček. :P Určite sa tu zastavím aj nabudúce, aby som ochutnala nejakú ďalšiu zaujímavú príchuť. :) Boli ste už ochutnať túto zmrzlinu?

# Hi! Today my hostsister Conny came again to visit me so we spent the whole day together. I was actually really looking forward to this day and I must say I really enjoyed it. At first we did some videos for you that will be hopefully soon on youtube, I cooked my favourite lunch - chicken with jasmine rice and vegetables and later we went to the town to enjoy today's sunny day. I don't know why, but after ages I decided to take Conny to the presidential garden where I haven't been for ages. It was such a great idea as it is so nice and you can take beautiful pictures there.

# Our next stop was an ice cream shop KOUN, where I wanted to go and today my dream came true. You would be surprised that there is actually a queue even if this shop is not that noticeable. The wait is worth it and I tried an amazing ice cream with ricotta and fig flavour. One scoop is 1,20 € but is not the small one! :P I will definitelly come to this shop again to try another amazing flavour. :) If you will have a stop in Bratislava I really recommend this!

7 comments:

 1. Krásny outfit :) Teraz v pondelok bude prezidentský palác aj otvorený pre verejnosť :) Ak máš tam cestu, môžeš prísť :)

  www.aduliksun.blogspot.sk

  ReplyDelete
 2. Máš nádhernou blůzku :)

  ReplyDelete
 3. Asi se budu opakovat, ale naprosto úžasný fotky a krásnej outfit :)
  http://hollychicc.blogspot.cz/

  ReplyDelete

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)