-->
June 9, 2015

SATURDAY IN VIENNA + VLOG

# Ahojte! Konečne je tu nový príspevok, konkrétne o našom sobotňajšom výlete vo Viedni. :) Naposledy sme boli na Vianočných trhoch takže bol najvyšší čas ísť sem znovu. Chodíme výlučne vlakom, pretože je to pohodlné a v cene lístka je zahrnutá aj doprava vo Viedni. Zvyčajne sme chodili do nákupného centra G3 Gerasdorf, ale podľa mňa tam nie sú až tak dobré obchody okrem Primarku, a preto naša cesta smerovala do SCS Shopping City Süd. Bola som tam iba raz a preto som si dopredu naštudovala ako sa tam dostaneme.

# Tak ako do G3 aj do SCS chodí autobus zadarmo asi každú pol hodinu a dokonca z dvoch zastávok. My sme išli na zastávku U1 Reumannplatz, ktorá je na línii ako aj vlaková stanica, takže ste tam za pár minút. No a keď vyjdete von, stačí už iba nájsť zastávku odkiaľ chodí ten autobus zadarmo. Pohodlne sa do centra odveziete a keď už máte dosť, odveziete sa naspäť. :D Pri ceste späť som to nejako nedomyslela a autobus nás odviezol na inú zastávku ako tú, odkiaľ sme išli, tak sme sa povozili v metre a rozhodli sa ísť ešte na Mariahilferstrasse

# Ak by vás zaujímalo, aké obchody sa nachádzajú v SCS tak môžem spomenúť Primark, C&A, Hollister, H&M, Bershka, Douglas, Mac, Starbucks a mnoho ďalších, ktoré u nás ani nie sú a v komplexe sa nachádza aj IKEA. Je fajn ak si dopredu pozriete kde sa jednotlivé obchody nachádzajú, alebo mať aspoň nejaký plánik po ruke pretože je to naozaj veľké a tí čo nemajú dobrý orientačný zmysel môžu mať problém.
# Bol riadne teplý deň a bez vody by človek určite nevydržal. Takže v týchto horúcich dňoch je naozaj lepšie ísť sa schladiť do nákupného centra, ako chodiť vonku na slnku. My sme mali po celom dni čo sme chodili dosť, boli sme unavené, smädné, spotené a neviem ešte čo. :D Ale stálo to za to ako vždy a nezabudla som ani vlogovať. Áno po sto rokoch si môžete pozrieť nové video tak dúfam, že sa vám bude páčiť. Určite plánujem aj príspevok alebo video čo som si kúpila. :) Majte ešte krásny slnečný týždeň.

6 comments:

 1. Veľmi pekné video :) Nejde mi to tak napísať :/

  www.aduliksun.blogspot.sk

  ReplyDelete
 2. looks awesome, i would love to go one day :)

  danielle | avec danielle

  ReplyDelete
 3. Supr video, teď jste mi ještě sympatičtější než jen z fotek :) Těším se na nová videa ;)
  HollyChicc

  ReplyDelete
  Replies
  1. ďakujeeem! :) to som rada :) určite plánujem ďalšie videá

   Delete
 4. Super video :)) kolko ste strávili v tom Primarku? Ja tam vzdy strávim neuveriteľne vela casu. Tesim sa na haul :))

  ReplyDelete

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)