-->
June 15, 2015

VIENNA NEW IN

 sunglasses - PRIMARK ( 2,50 € )

# Ahojte! V dnešnom príspevku vám ukážem niečo málo z mojich nákupov z Viedne. Video však zatiaľ nemám, pretože sa mi nepodarilo natočiť. :/ Najviac som ako už tradične nakúpila v PRIMARKU, pretože si ho cením najviac, lebo u nás zatiaľ  tento obchod nemáme. Aj keď väčšinou je mojim plánom kúpiť oblečenie, nikdy neodolám a odídem s úplne inými vecami a doplnkami. :D

# V tom Primarku je to trošku o nervy, lebo obchod je obrovský, z každej strany vás obklopujú iné veci, v takmer každej uličke sú ľudia a neustále do niekoho narážate. Tak sa na to treba psychicky pripraviť. My sme najskôr chodili pomaly a všetko sme si prezerali, aby našim očiam nič neuniklo a keď sme mali plné košíky, zložili sme sa pri zrkadle a začali skúšať. Naozaj by sa mi nechcelo stáť v rade na kabínky. :D Potom všetko spočítame, aby sme mali prehľad, koľko asi zaplatíme a poprípade si všetko preriedime a vyhodíme veci, ktoré vlastne nepotrebujeme. :P Pri pokladniach to už ide celkom rýchlo, pretože kás je veľa. Najlepší pocit je keď z obchodu vyjdete, síce s o niečo ľahšou peňaženkou, ale konečne sa nadýchate čerstvého vzduchu a pri najlepšom, ak nájdete miesto, si aj sadnete. :D Poviem vám, tento obchod vás vie totálne vyčerpať, vyšťaviť aj znechutiť, takže naozaj nie je pre každého. Veci tam však majú pekné a dokážete sa v nich prehrabávať celé hodiny. ( my našťastie len 2 ).
 Clinique 3 steps kit - DOUGLAS ( 9,95 € ), purse - PRIMARK ( 5 € )

# Hi guys! Today I want to share with you some photos of the things I bought the last time in Vienna. Mostly I was looking forward to Primark as we still don't have this shop in my country and I always spend there most of my money. Even if I plan to buy clothes I can never resist buying some accessories or decorations. 

# Primark is huge and definitely not for everyone, especially men, who are sitting outside. :D When you enter you are surrounded with so many things from each side so you don't really know where to start. You have to be physically prepared for such shopping. We tried not to hurry anywhere and look properly on almost everything so we did not miss anything. When our baskets were full enough we stopped in a front of some mirror and started trying our clothes. Then we counted everything to know how much we will pay and threw away things we actually don't need. At the cash desks is actually fast as there are many of them. The best feeling is when you are leaving this shop, happy to be breathing finally a fresh air and if you are lucky, you can find some place to sit. But in fact the things Primark sell are really nice and you can spend hours looking through them. ( we actually spent there 2 hours )
jeans - FOREVER 21 ( 16 € ), necklace - PRIMARK ( 2,50 € )

12 comments:

 1. Ty sluneční brýle jsou roztomilé. :)

  Ela

  ReplyDelete
 2. Milujem tieto detaily maličke ...

  www.aduliksun.blogspot.sk

  ReplyDelete
 3. Pekné veci. Aký je ten Clinique 3 steps kit?

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

  ReplyDelete
 4. Nejvíc se mi líbí ty brýle, super nákup! :)

  Infinity of colors

  ReplyDelete
 5. pekne bryle:)

  www.brdigeofmemories.blogspot.com

  ReplyDelete
 6. Super věci, ale nejvíc se mi líbí brýle :)

  Life by Peggie

  ReplyDelete
 7. krásne okuliare a náhrdelník!
  http://bonesincouture.blogspot.sk

  ReplyDelete

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)