-->
June 2, 2015

WALKTRENDY FLORAL DRESS

WHAT I WEAR: dress - walktrendy.com / shoes, bracelet, necklace - PRIMARK  / sunglasses - CLOCKHOUSE

# Ahojte! V nedeľu sa nám poriadne oteplilo a preto som neľutovala, že som si obliekla moje nové šaty, ktoré mám zo stránky walktrendy.com. Mala som možnosť vybrať si jeden produkt a zo všetkých vecí sa mi najviac páčili práve tieto kvetované šaty. Tento eshop som predtým nepoznala, a tak som bola rada, že som objavila niečo nové ako je Oasap či Sheinside. Šaty sú vo veľmi dobrej kvalite, až som bola prekvapená, pretože pri objednávaní z internetu sa vždy obávam, ako bude vec vyzerať v skutočnosti. Nikdy neviem odolať šatám a aj na tejto stránke ich je docela dosť, že je až ťažké si vybrať. Navyše, poštovné je zadarmo do celého sveta, čo určite oceníte. 

# K šatám som si opäť vzala opätky a bol to zážitok chodiť s nimi po meste. :D Schladiť sme sa šli do McCafé, tentokrát na ovocné fresco Marhuľa a Jahoda. Rozhodne to bolo ďalšie z našich príjemných nedeľných popoludní s Majkou, na ktoré sa vždy teším. :) 

# Hi! On sunday was a really hot weather so it was a right decision for me to wear my new dress from walktrendy.com. I had an opportunity to choose one product and from all their things I fell in love with this dress. I didn't know this eshop before but I am happy I found something new, other than Oasap or Sheinside. I was actually really surprised with a good quality of the dress as I am always worried how the thing will look like in real life. I am planning to buy maybe some more dresses for this summer season and there are plenty of them on walktrendy page. The shipping is free worldwide that is amazing.

# I was wearing my high heels again and it is always a big challenge for me to be walking around the town in them. :D Later we went to McCafe for a cold fresco drinks. It was definitelly another of our great sunday afternoons with Majka I am always looking forward to.

10 comments:

 1. Skvelé fotky a šaty sa mi naozaj veľmi páčia. :-)

  ReplyDelete
 2. Ohromě ti to sekne. Šaty jsou krásné :)

  Radu - Soutěž o KupKosmetiku Box

  ReplyDelete
 3. Krásne fotky aj šaty :) veľmi sa ti hodia
  Jane´s World

  ReplyDelete
 4. Ty jsou nádherné :)

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/

  ReplyDelete
 5. nádherné šaty! i vhodně vybrané šperky :-)

  ReplyDelete
 6. Teda ty šaty jsou krásný! A děsně ti sluší, jsi v nich vážně kočka :) Tenhle "retro" střih mám hrozně ráda.
  HollyChicc

  ReplyDelete
 7. Ďakujem vám všetkým! :))

  ReplyDelete

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)