-->
June 28, 2015

WATERMELON MANIA

WHAT I WEAR: bag - CLOCKHOUSE / jeans - FOREVER21 / top - GATE / sweater - TSCHIBO / nike sneakers - HUMANIC

# Ahojte! Hoci to dnes doobeda opäť vyzeralo tak, že z fotenia nič nebude, nakoniec sme to predsa len vymysleli a konečne je tu ďalší outfit post. Tentokrát som zvolila jeden z mojich obľúbených outfitov na každý deň. Nové trojštvrťové jeansy sú momentálne mojim najväčším favoritom a veľmi rada ich nosím. V poslednej dobe u mňa dominujú tenisky, pretože som celý deň na nohách, či už v práci, vo fitku, alebo len tak vonku a potrebujem takú obuv, v ktorej zvládnem pohodlne chodiť aj celý deň. Všetko som to doplnila melónovými doplnkami - náušnicami, tričkom a aj novou kabelkou, ktorú som pred dvoma dňami objavila v C&A a jednoducho som ju musela mať. Hoci bolo upršané počasie, v tomto melónikovom outfite som sa cítila aj tak letno. Doma máme oslavu a ja sa už neviem dočkať kedy ochutnám všetky koláče. Ako ste víkendovali vy?

# Hi! Even if it was raining today and I thought we won't be able to take any photos, in the end we actually figured it out how to not get wet so you can enjoy a new outfit post. This time I chose one of my favourite outfits I am wearing everyday. My new jeans are my absolute favourite right now and I love to wear them. Recently I've been wearing sneakers quite often as I am walking every day either in work, gym or just in town so I need some comfortable footwear. I added a watermelon accessories - tshirt, earrings and also my new bag I found like two days ago in C&A and I just had to buy it. I felt really summery in it. We have now a family celebration at home and I can't wait to try some cakes. How was your weekend?

10 comments:

 1. Úžasný outfit a fotečky. Kabelka je přímo k nakousnutí, moc se mi líbí :)

  Radu - Narozeninová GIVEAWAY o kosmetický balíček za 2700 Kč

  ReplyDelete
 2. Tie fotky sú parádne :) Samozrejme aj outfit! <3

  ReplyDelete
 3. Mě tyhle kabely přijdou mega vtipné a na léto neskutečně roztomilé. Viděla jsem i citronovou a malinovou variantu a obě mě pobavily. Super oživení celého looku :)
  CHIC Adriana

  ReplyDelete
 4. opravdu skvělé fotky! a ta kabelka je podle mě naprosto jedinečná :)

  ReplyDelete
 5. Tá kabelka je skvelá na leto :D

  ReplyDelete
 6. bože tady ti to tak sekne! celá melounová a letní! krásný :)))

  ReplyDelete

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)