-->
July 22, 2015

Birthday Presents 20

# Ahojte! Konečne sa ozývam! Viem, nič som vám o neaktivite nepovedala a možno ste si mysleli, že sme sa aj s Majkou na blog vykašlali. Dôvod je však jednoduchý. Začali sa prázdniny a ja aj Majka sme boli odcestované. Ja už od začiatku júla ako animátorka v tábore a Majka si odskočila do Anglicka. Nemala som prichystané žiadne články, takže som si povedala, že kašlem na prednastavovanie a počkám až sa vrátime a naplno sa pustíme do blogovania. :) Určite sa môžete tešiť na ďalšie zaujímavé články, outfity, prázdninové posty či recepty. 

# Kedže včera som mala narodeniny ( 20 rokov :D ), rozhodla som sa, že vám nafotím veci, ktoré som dostala. Rodičia nemali pre mňa nič špeciálne kúpené a tak som si bola všetko vybrať sama. Najviac sa teším asi novej knižke Šaláty s láskou, ktorú som si vyhliadla už pred mesiacom a je naozaj skvelá. Všetky recepty sú len šaláty na rôzne spôsoby s málo ingredienciami a dresingom. Určite si čoskoro nejaký pripravím. :)

# Hi! I am finally back! I know I didn't tell you anything about this long break and you might thought that me and Majka stopped blogging. But the reason is simple. The holidays have started and I went to the summer camp as an animator and Majka went to England. I didn't have any posts prepared so I decided to wait until we come and start blogging properly again. :) I can tell you that you can be looking forward to another interesting posts, outfits, holiday reports or recipes.

# Because I had a birthday yesterday ( I am 20 now so I am a big girl :D ) I decided to show you some things I got. I chose all the things by myself and I am really pleased with everything. Mostly with my new book Salad love. Its a book only with salad recipes that have a few ingredients and dressing. I will definitelly prepare some soon. :)
# Ďalej som si vybrala v DMke nový rúž po ktorom som tiež dlho túžila a to konkrétne color riche od L'Oreal v odtieni Eva's nude. A áno eos má už skoro každý, no ja som neodolala a tak teraz jeden vlastním v príchuti summer fruit. Nezaobišla som sa ani bez nejakého oblečenia. V Stradivariuse majú naozaj krásne veci a najradšej by som ho celý vykúpila. Učarovali mi pásikavé šaty, ktoré čoskoro uvidíte v outfite, vínovo červený dlhší svetrík a zaujímavé crop čipkované biele tričko, ktoré bude úžasné k šortkám. :) V tomto horku, aké je teraz, naozaj neviem čo si mám obliecť aby sa všetko na mňa nelepilo. :D 

# Then I went to DM and picked up a new lipstick from L'Oreal in a shade Eva's nude. And yes, I know that eos lipbalm has now almost everybody but I couldn't resist to get one in summer fruit flavour. Stradivarius has now such a nice clothes so I chose a new striped dress, longer sweater and cropped white top perfect to wear with shorts. :) We have now such a hot days and I am melting even when I am in my room. I really don't know what to wear in such weather as everything is sticking to my body. :D 
 # Sandále som zháňala už dlhšie a tak som sa pri včerajších nákupoch zamerala aj na ne. V CCC síce majú veľký výber, no buď mi topánky nesedia, nemajú moje číslo, alebo sú jednoducho divné na pohľad. A tak som to vzdala a šla som radšej do Deichmannu. A čuduj sa svete, ja, čo si neviem nikdy nič vybrať som odišla až s troma pármi. :D No nevyuži akciu kúp 3 zľavnené páry a zaplať len 2. Tak mám obuv na leto postaranú a som spokojná. Kabelku na obrázku som si kúpila sama v Stradivariuse pretože práve táto sa mi konečne zapáčila a vyhovovala mi jej veľkosťou, farbou aj cenou. 

# Okrem toho som sa stavila s mamou v Tschibo na kávu a koláč a večer som oslavovala s kamarátmi vonku pri drinkoch. Rozhodne to boli jedny z mojich najlepších narodenín a plánujem ešte nejakú oslavu. :) Dúfam, že aj vy super prázdninujete. 

# I was looking for sandals for ages. In CCC have plenty of them but they either look weird, don't fit me or they don't have my size. So I gave up and went rather to Deichmann. And surprisingly I found 3 pairs in sale that I like. What was even better was that when you bought 3 pairs in sale you paid only for two. So I am so happy I have now perfect shoes for summer. The bag on the picture I bought by myself and I love its size, colour and price.
 # While I was shopping with my mum we had some coffee and cake in Tschibo and the in the evening I went out with my friends. It was one of my best birthdays ever and I am planning some other celebration too. Hopefully you are having a wonderful holidays. :)

10 comments:

 1. Tá kabela vyzerá super :)
  www.aduliksun.blogspot.sk

  ReplyDelete
 2. Tak ti s oneskorením chcem zaželať všetko najlepšie. Dostala si veľmi pekné darčeky :)

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/2015/07/summer-holiday.html

  ReplyDelete
 3. Tak ti dodatečně přeji všechno nejlepší k 20tinám :)) A dostala jsi moc krásnou kabelku!

  ReplyDelete
 4. moc hezké a zajímavé věci, ta kniha byse mi také líbila;)

  ReplyDelete
 5. vítej mezi dvacítky! :)) už máte EOS v DMku? bože, zase budeme sto let za opicema :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. ďakujem ! :D hah aano uz asi mesiac tuším :P tak aspon v niecom sme popredu :D ale vo vela veciach dost pozadu narozdiel od ceska :D

   Delete

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)