-->
August 5, 2015

COLLECTING IDEAS

WHAT I WEAR: t-shirt, bag - CLOCKHOUSE / jeans - NEW LOOK / sneakers - ANSWEAR / sweater - STRADIVARIUS / bracelet - PRIMARK

Ahojte! Dnes mám pre vás ďalší outfit a to hneď s dvoma novinkami. :) Minulý týždeň som išla na poslednú chvíľu minúť svoju 25% zľavu do C&A a odišla som hneď s dvoma vecmi. Neviem prečo mám pocit, že hoci som v minulosti nerada nakupovala v tomto obchode, teraz tam dokážem nájsť celkom pekné kúsky a aj za fajn cenu. Keď som uvidela toto tričko s fotoaparátmi, jednoducho som ho musela mať. Pre mňa, ako fotografku, naozaj stvorená vec. :) Druhá vec, ktorá ma zaujala, bola kabelka. Upútala ma hlavne svojou farbou ( zelenú milujem ) a prišla mi super, celkom veľká. Podobný typ ešte nemám a myslím, že do školy sa mi bude celkom hodiť. Čo sa týka fotiek, tie vznikli v Rakúsku, keď som mala menšiu photo session s kamarátkou a chcela som, aby odfotila aj ona mňa. Boyfriend jeansy nič nepokazia a sú super kombinovateľné. Čo hovoríte na nový outfit vy?

# Hi! Today I have a new outfit post for you with two new things. :) Last week I had to visit C&A to use my 25% sale voucher. I don't know why but even if I didn't like shopping in this shop too much in the past, now I quite like it and can find nice things for a good price there. When I saw this t-shirt with cameras I just had to have it. For me, as a photographer it was a must have. :) The second thing I bought was a big green bag. I love the colour of it and I will wear it to school. To say something about the photos, they were taken in Austria while my photo session with a friend. I am wearing also a boyfriend jeans that you can combine with almost everything. What do you think about my outfit?

9 comments:

 1. Ten svetrík je krásny :)
  www.aduliksun.blogpsot.sk

  ReplyDelete
 2. To tričko je úžasné! Ten outfit dokopy vyzerá veľmi milo a pristane ti;)

  ReplyDelete
 3. To tričko je vážně super! :) Poslední dobou mě C&A vážně jen mile překvapuje :)

  ReplyDelete
 4. Skvěle zvolený outfit. Moc se mi líbí kombinace zelené a vínové. Krásně k sobě dané kousky pasují :)

  Radu - UltimateChic

  ReplyDelete
 5. You look gorgeous, cute outfit! :)

  I have a new post up on the blog, would love to know your thoughts:

  * Electric Sunrise - Fashion and Lifestyle Blog *

  x

  ReplyDelete
 6. Super pohodový look! Moc hezké!

  ReplyDelete
 7. úžasný outfit a aj ty si v ňom úžasná! a tie boyfriendy sú bohovské:)
  Girl Who Is Obsessed | girlwhoisobsessed.blogspot.sk

  ReplyDelete
 8. Ty jeany jsou úplně supeeeeeer! <3

  ReplyDelete

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)