-->
August 16, 2015

TROPICAL JUMPSUIT

WHAT I WEAR: jumpsuit - OASAP / sandals - DEICHMANN / sunglasses - CLOCKHOUSE / necklace, bracelets - PRIMARK / earrings - SIX

Ahojte! Dnes mám pre vás ďalší outfitový článok! Overal, ktorý mám na sebe som dostala minulý rok a nemala som čas ho vynosiť okrem Grécka, pretože u nás nebolo práve najteplejšie počasie. To sa ale nedá povedať o tohtoročnom lete, ktoré je naozaj veľmi horúce. Vôbec neviem, čo na seba aby mi nebolo teplo a aby sa na mňa všetko nelepilo. Už aby bolo po tom no nie? Našťastie tento overal je taký voľnejší takže som sa v ňom cítila dobre. Na nohy som obula sandále a pridala slnečné okuliare. Fotili sme v prezidentskej záhrade, ktorá sa mi naozaj veľmi páči a je to skvelé miesto na fotenie. Plno zelene a kvetov, jednoducho príjemné prostredie kde sa dá relaxovať. Už teraz sa môžete tešiť aj na Majkine fotky, ktoré sa vám rozhodne budú páčiť, pretože vo svojich dlhých bielych šatách vyzerala ako nevesta. :P Vždy keď rozmýšľam nad svojou svadbou ( ktorá dúfam že raz bude ), predstavujem si ju presne v takomto prostredí buď niekde vonku v parku, alebo záhrade, možno zámku s altánkami, dobrým jedlom a živou hudbou. Takže možno raz sa mi toto splní. :) 

Na giveaway som nezabudla, len som ešte nemala čas vybrať výhercov, no dozviete sa ich už čoskoro na facebooku aj cez email. Užite si ešte zvyšok víkendu a prázdnin! 

Hi! Today I have another aoutfit post for you! The jumpsuit I am wearing I received last year but I haven't really got a time to wear it except Greece because last summer wasn't that warm. But it is different this year and the past days have been pretty hot. I don't know what to wear and I just wish this weather will change soon. At least this jumpsuit is quite loose and I felt comfortable in it. I added some sandals and sunglasses. Photos were taken in presidential garden I really like as it is a good place for taking pictures and you can just go there and relax. You can look forward also to Majka's photos as she was looking as a bride in her long white dress. :P Everytime I am thinking about my wedding ( that will happen one day hopefully ), I imagine it somewhere outside either in park or garden, with arbors, good food and music. Maybe one day my dreams come true who knows? :P Enjoy the rest of the weekend and holidays!

12 comments:

 1. Tohle je do toho horka nejlepší! A tobě to moc sluší, jde ti k vlasům :)

  ReplyDelete
 2. moc se mi to líbí :) kóooča :)

  ReplyDelete
 3. Kráska :) Moc Ti to sluší

  ReplyDelete
 4. Ten overal je prekrásny a veľmi sa mi páčia tie fotky, tváriš sa na nich tak prirodzene, to ja nikdy nedokážem;D

  ReplyDelete
 5. Wow! Já bych si na takovýhle overal asi netroufala, ale na tobě vypadá úžasně! :)

  ReplyDelete
 6. Nádherný vysmátý fotky :) Děsně moc ti to na nich sekne a ten overal ti moc sluší, ta barva ti úplně sedne :)
  http://hollychicc.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 7. Veľmi ti to pristane aj to prostredie je krásne :)

  http://lamodaeanarchia.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 8. tie šaty sú krásne :)
  www.aduliksun.blogspot.sk

  ReplyDelete
 9. myslím, že do horkých letních dnů je tohle naprosto ideální a navíc Ti to moc sluší! :)

  ReplyDelete
 10. slusi:)

  www.bridgeofmemories.blogspot.com

  ReplyDelete

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)