-->
September 9, 2015

BLOGGERS DO IT BETTER

WHAT I WEAR: sweater - MANGO / trousers, bag - PRIMARK / shoes - CCC / vest - TOPSHOP

Ahojte! Dnes sme konečne mali s Majkou obe čas na to, aby sme pre vás pofotili outfity. Vybrali sme sa k hradu, kde je veľa možností na fotenie, zaujímavé pozadia a scenérie. A hlavne tam, kde sme boli, nebol takmer nikto, čo bolo len plus. Počasie je už troška chladnejšie a preto som si konečne mohla obliecť hrubšie tričko, ktoré som dostala od kamarátky na narodeniny. Trafila to teda presne, pretože na tričku je napísane BLOGGERS DO IT BETTER. :) Išla som do bielo-čiernej kombinácie, obliekla som si pásikavé nohavice a poltopánky. Zaujímave bolo, že keď už som išla z mesta, odrazu sa oteplilo a dokonca svietilo slnko. :D Stavili sme sa v mekáči a ja som využila kupónik na kávu len za 1 €. Dúfam, že môj dnešný outfit sa vám páči a nabudúce sa môžete tešiť zase na ten Majkin. Majte ešte krásnu stredu. 

Hi! Today me and Majka had both time so we decided to take some outfit photos for you. Our choice was a place near the castle where is lot of space, interesting backgrounds and sceneries. And there were not many people. The weather is getting a bit colder so I finally could wear my sweater I got for my birthday from friend. She knows me really well as on the t-shirt is written BLOGGERS DO IT BETTER. :) Today's combination is black & white, I was wearing a striped trousers and black shoes. When I was going home suddenly the sun started to shine and it was quite warm. :D We made a quick stop in mcdonalds where I used my 1€ coupon for a coffee. I hope that you like my outfit and next time you can look forward to Majka's one. Have a nice wednesday.

13 comments:

 1. To je povedený :-) moc hezké fotky a skvely triko!

  ReplyDelete
 2. Krásny outfit! :) Tak som sa tešila, kedy niekto spraví outfit s tým tričkom, lebo sa mi strašne páči, ale nesedelo mi :D

  ReplyDelete
 3. Super kalhoty :) A mikča samozřejmě taky :)

  Ili Libertad

  ReplyDelete
 4. Skvělý outfit, kord ta kabelka je nádherná! :)

  Another Dominika

  ReplyDelete
 5. Krásny outfit, tie gate ti sedia :)
  www.aduliksun.blogspot.sk

  ReplyDelete
 6. super fotky:) já mám podobné triko, akorát z tally weilu:)

  ReplyDelete
 7. Krásné fotky! Líbí se mi polobotky, k outfitu jsou nevšední a hodí se k němu.
  http://chicadriana.blogspot.co.at/

  ReplyDelete
 8. Super fotky a to tričko nemá chybu!

  http://margifashion.blogspot.com

  ReplyDelete
 9. tú mikinu mám tiež a je skvelé, ako je pohodlná :)
  krásne fotky!

  ReplyDelete
 10. Úžasná mikina a skvělý fotky! :)

  ReplyDelete

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)