-->
September 27, 2015

Burgundy Sweater

What I Wear: jeans - PULL&BEAR / blouse, bag - PRIMARK / sweater - STRADIVARIUS / shoes - CCC / earrings, watch - NEW LOOK 

♥ Krásnu nedeľu všetkým. Od mojich cestovateľských článkov sa opäť presunieme do témy Fashion a preto mám pre vás ďalší outfit. Fotili sme na úplne novom mieste, kde sme ešte neboli. Bolo načase vymeniť naše obľúbené mesto za niečo iné. Celý deň som sa modlila, aby nepršalo, no situáciu trošku komplikoval vietor. Ja dúfam, že ešte nie je koniec teplým dňom. 
   Outfit som ladila do bielej a čiernej a aby som ho trošku oživila, vzala som si môj obľúbený sveter vo vínovo červenej farbe. Cítila som sa naozaj super a pohodlne. Do mesta sme predsa len nakoniec zašli, ale len na kávu. Majka ma zaviedla do kaviarne Mondieu a dala som si skvelé čokoládové cappuccino a cheesecake. Sladkého sme potom mali vyše hlavy, ale stálo to za to. 
   Neplánovane sme sa rozhodli ísť pozrieť aj do obchodov, hlavne obuv a obe sme nakoniec odišli domov s novým párom topánok. Určite ich uvidíte v najnovších outfitoch. Dúfam, že ste mali pekný víkend a mne dnešným dňom končí voľno a zajtra idem do novej školy prvý krát! :) 
...
♥ I hope you are having a great Sunday! Today I am taking a break from my travel post and have a new outfit for you. We were shooting on a new place where we haven't been before. I was hoping for no rain and except the horrible wind the weather was fine. 
   My look is mostly black&white but I added my favourite sweater in wine red colour. I felt really great and comfy. After our photoshoot we decided to ho to the town for a coffee. Majka took me to Mondieu where I ordered a chocolate cappuccino and cheesecake. So much sweet flavours for me but definitelly worth it.
   Unexpectedly we went also shopping and in the end both of us were leaving with a new pair of shoes. You might see them in other outfit posts. Today is the last free day for me and tomorrow I am going to my new school for the first time. Wish me luck! :)

11 comments:

 1. Ten sveter je krásny. To má vzadu nejaké ornamenty ? :) Sa mi zdá na tej jednej fotke, kde ti tak letí :)
  www.aduliksun.blogspot.sk

  ReplyDelete
 2. Ta barva svetříku je úžasná :) takovou miluju! Jinak bezva fotky, úplně z nich srší energie! :))

  Zvu tě na Dior giveaway :)
  www.stylesolution.cz

  ReplyDelete
 3. ten svetřík je parádní, tuhle barvu mám moc ráda :)

  in another galaxy

  ReplyDelete
 4. Super outfit, něco v burgundy barvě si chci taky pořídit na tenhle podzim :)

  Ili Libertad

  ReplyDelete
 5. Barva svetru mě moc baví a kabelka taky! :)

  Janina
  http://bloggopis.blogspot.cz

  ReplyDelete
 6. Krásná barva svetříku, ten by se mi taky hodil :)

  ReplyDelete
 7. Krásne fotky! Vínový svetrík je super. Vínovú mám v jesennom období veľmi rada :)

  ReplyDelete
 8. skvelý outfit, tú farbu milujem :)

  ReplyDelete
 9. Krásny outfit !! :) Som novým sledovateľom ! :)
  my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  ReplyDelete

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)