-->
November 2, 2015

BEAUTIFUL 1st NOVEMBER DAY

WHAT I WEAR: sweater - FOREVER21 / skirt - H&M / scarf - from ROME / shoes - DEICHMANN

✿ Ahojte! Od včera máme november a my sme sa s Majkou vybrali konečne fotiť do parku. Bol naozaj krásny deň, svietilo slnko a preto všetky listy žiarili svojimi farbami a bola by to škoda nevyužiť. Už pri prvých fotkách som vedela, že fotenie dopadne dobre a že fotky budú super. Užili sme si kopec zábavy, snažili sme sa využiť listy aj ako rekvizity a skúšali sme ich hádzať do vzduchu. Niekomu to išlo o trošku lepšie :D no mne sa to skoro vôbec nedarilo a listy mi padali do tváre. :D Dúfam, že aj vy z fotiek cítite tú úžasnú jesennú atmosféru ako my. To mi pripomína, že to bolo po dlhom čase konečne fotenie za normálnych podmienok bez negatívnych vplyvov počasia. Ak budete mať čas na prechádzku, určite tak urobte a vyberte sa do prírody, kým nie sú mrazy a sneh. Je možné, že tento víkend pôjdeme opäť niečo pofotiť, lebo obom sa nám tieto fotky náramne páčia. :) A čakajte aj nové videjko na youtube práve z tohto fotenia a samozrejme ďalšie krásne fotky Majky. Majte krásny týždeň!

✿ Hi! It's finally november and yesterday me and Majka went photoshooting again to the park. The day was really nice, the sun was shining and all the leaves were beautifully coloured. I knew that our photos will be great from the beginning. We had so much fun and we tried to use leaves in our photos, we were throwing them for effect but I always failed. :D  I hope that you also feel this amazing autumnal atmosphere from our shots. It reminds me that finally the weather conditions while taking photos were fine and it was actually warm. If you have time to have some walk you should definitelly go to the nature, maybe with your cameras too and enjoy it! We might go again this weekend as we really love our pictures. :) And you can look forward to a new video from this shoot and as well another beautiful photos of Majka. Have a great week!

8 comments:

 1. Veľmi pekné fotky, páči sa mi veľmi to jesenné prostredie!!
  Sveter aj sukňa je super <3

  ReplyDelete
 2. Nádherné jesenné fotografie! Mám dojem, že každý ich má krajšie ako ja;D Ten šál sa mi veľmi páči, či už farbami alebo tými rozkošnými strapcami!

  ReplyDelete
 3. krásny outfit :) Ten svetrík ma zaujal najviac :)
  Pozývam ťa na moju giveaway : http://aduliksun.blogspot.sk/2015/10/jesenna-giveaway.html :)

  ReplyDelete
 4. strašně krásné podzimní fotky! moc ti to sluší, ten svetr je úžasnej :)
  in another galaxy

  ReplyDelete
 5. Nádherný svetr a krásné podzimní prostředí:)

  ReplyDelete

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)