-->
December 13, 2015

YELLOW COAT

What I wear: coat - PIMKIE / dress, tights - PRIMARK / scarf - ROME / sweater - PULL&BEAR / shoes - DEICHMANN

Ahojte! Po menšej pauzičke som späť aj s novým outfitíkom. Čas beží naozaj neuveriteľne rýchlo a tým, že som stále zaneprázdnená, ešte rýchlejšie. Vianoce sú za dverami a ja nemám ešte kúpené darčeky a pomaly ale isto začínam stresovať namiesto toho, aby som si užila sviatky ''pokoja a radosti''. :D Ale teším sa už na koniec tohto roka a mám v mysli niekoľko článkov, ktoré sa vám dúfam budú páčiť. :) 
Dnes sme s Majkou vybehli pofotiť outfity a našli sme skvelé miesto, tentokrát mimo mesta. Obliekla som si nové šaty, kúpené v Primarku, no celý outfit som oživila kabátom. A možno sa budete čudovať, ale je mojej mamy. :D Dovolila mi ho požičať si a mne sa veľmi páči. Takýto výrazný zimný kúsok asi nemám ani v šatníku. Aj počasie bolo dnes príjemné, ukázalo sa aj slnko a mali sme peknú prechádzku. Čo hovoríte na kabát vy? 

❅❅❅

Hi! After a small break I am back with a new outfit. The time goes so quickly and for me even faster as I am always busy with something. Christmas are coming soon and I still haven't bought any presents so I am a bit stressed out. I should enjoy this christmas atmosphere but thats not happening. :D But I am actually looking forward to the end of this year and I am planning a few posts for you that you'll hopefully like. :)
Today me and Majka went photoshooting again but this time it was not in town. I was wearing my new dress from Primark and colorful coat. It is actually my mom's coat but she was so nice that she borrowed me it. :D I really like it, it is very bright and I don't think I have something like it in my closet. Also the weather was nice, the sun was shining and we had a lovely walk. What do you think about my coat?

5 comments:

  1. Strašnš dlouho přemýšlím nad hořticovým kabátkem, vypadá na všech pokaždé nádherně, ale nemyslím si, že by mi sedl, já jsem taková bledule bohužel:D tobě sedí dokonale :)

    ReplyDelete
  2. Ten kabát je nádherný :) https://mich3ll.blogspot.com

    ReplyDelete

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)