-->
November 29, 2015

PONCHO GIRL

November 29, 2015

PONCHO GIRL

WHAT I WEAR: poncho, blouse - PRIMARK / skirt - PULL&BEAR / shoes - HUMANIC / necklace - H&M

 Ahojte! Aký ste mali víkend? Ja som rada, že som si troška oddýchla, bola pozrieť v IKEI a dnes sme opäť niečo pofotili s Majkou. Ľudí je v obchodoch naozaj veľmi veľa, preto tam nerada chodím takto pred Vianocami, aj keď ako vždy aj ja zháňam darčeky na poslednú chvíľu. Odniesla som si zopár vecičiek do izby, takže čoskoro plánujem aj článok typu ''room decor''. :) Ale poďme k dnešnému príspevku. Tieto víkendové fotenia sa pre nás s Majkou stali akousi tradíciou a vždy sa na ne veľmi tešíme. Dnes trošku fučalo, ale zdalo sa mi, že nebola až taká kosa ako minule. Preto som v pohodičke vydržala aj chvíľu bez kabáta. Môj outfit je v podstate po väčšine nový a sukňu, blúzku aj pončo vidíte prvý krát. Obliekla som sa elegantnejšie a pridala vysoké opätky ( z ktorých ma ako inak boleli potom nohy :D ). Pončá sa mi vždy páčili, ale nebola som si istá, či áno a či nie a či ho budem nosiť. Zdalo sa mi príliš obrovské, no na nákupoch vo Viedni som natrafila práve na toto s kožušinkou. Hneď ako som si ho obliekla sa mi zapáčilo a nakoniec som si ho aj kúpila. A vôbec to neľutujem pretože je to rozhodne zaujímavý kúsok, ktorý zaujme na prvý pohľad. Nakoniec sme nevynechali ani kaviarničku Mondieu, no tentokrát sme skúsili čokoládu. A bola výborná. :) Dúfam, že ste si všetci oddýchli a prajem príjemný už decembrový týždeň. :)

❅❅❅

Hi! How was your weekend? I am glad I was mostly resting after hard week, I visited IKEA and today we took some photos with Majka. There are so many people in the shoping centres, so thats why I don't like going there before Christmas. But I am always buying presents on the last moment so I have to go there. I bought some nice things to my room so I might do some another ''room decor'' post. :) These weekend photoshoots are almost like a traditions for us and we are always looking forward to them. Today it was a bit windy but I felt it wasn't so cold as the last time so I was able to be without my coat for a while. My outfit is new, you can see a blouse, skirt and poncho for the first time on me. Its a bit more elegant look with high heels. I've been liking ponchos for a longer time but I wasn't really sure whether to get some or not. I felt they were huge but in Vienna I found this one with a furry collar and I felt in love with it. I don't regret buying it as it's an interesting thing to wear. At the end we went to Mondieu, but this time we ordered a delicious hot chocolate. :) I hope that you had a lovely weekend and I wish you a great start to the next week. :)
Read article
November 22, 2015

FLUFFY SWEATER

November 22, 2015

FLUFFY SWEATER

WHAT I WEAR: shirt - RESERVED / jeans - PULL&BEAR / sweater, fluffy fur ball - PRIMARK / bag - STRADIVARIUS / boots - SHANA

♥ Ahojte! Nejako sa nám ochladilo nemyslíte? :D Pocítila som to pri sobotňajšom fotení, kedy mi po dlhom čase bolo zima na ruky a kľudne by som zniesla aj rukavice. Už to bude len horšie a horšie a podmienky na fotenie budú čoraz väčšou výzvou. Ale celkom sa už teším keď napadne prvý sneh, veď takéto počasie k tomuto obdobiu patrí. S Majkou sme opäť vybrali pekné miestečko v meste, kde pozadie vytvárali farebne sfarbené listy. Obliekla som si až 2 nové veci, kúpené počas utorňajších nákupov vo Viedni - jegginsy a svetrík. Už som potrebovala bledšie nohavice, pretože som stále nosila len tmavé a šedé. A svetrík je, možno aj keď nevyzerá, veľmi príjemný na dotyk a pohodlne sa nosí. Potom sme sa vybrali do Urban House na chai latte, ktoré je asi to najlepšie na svete. Nechodím tam rada, lebo vždy majú nátresk a čaká sa dosť dlho kým vám prinesú to, čo ste si objednali. Tentokrát to nebolo inak, a ja som sa len utvrdila v tom, že do Urbanu tak skoro nepôjdem. :D Čakali sme asi 20 minút aj keď chuť nápoja stála rozhodne za to. Urban neurban radšej si sadnem niekde, kde ma obslúžia hneď a neznechutia ma natoľko, aby som nerozmýšľala nad tým, že sa zdvihnem a pôjdem preč. Užite si ešte zvyšok víkendu! :)

♥ Hi! Its getting colder don't you think? :D While we were taking photos on saturday I felt that my hands were freezing. But I know it will get worse so every other photoshoot will be a new challenge for us. I am actually looking forward to the snow and winter wouldn't be the same without it. Me and Majka found another nice place in the town with a nice leafy background. I am wearing two new things I bought in Vienna on tuesday - jeggins and sweater. I had to buy a jeans in lighter blue colour as I was always wearing only dark ones. And the sweater is very soft and comfortable to wear. Later we went to Urban House to get the best chai latte. I don't like this coffeeshop as you always have to wait too long for your oder as there are too many people. This time it was same and we were waiting 20 minutes. The taste of the drink is definitely worth it but I will think twice whether to go there again soon. Have a nice rest of the weekend! :)
Read article
November 2, 2015

BEAUTIFUL 1st NOVEMBER DAY

November 2, 2015

BEAUTIFUL 1st NOVEMBER DAY

WHAT I WEAR: sweater - FOREVER21 / skirt - H&M / scarf - from ROME / shoes - DEICHMANN

✿ Ahojte! Od včera máme november a my sme sa s Majkou vybrali konečne fotiť do parku. Bol naozaj krásny deň, svietilo slnko a preto všetky listy žiarili svojimi farbami a bola by to škoda nevyužiť. Už pri prvých fotkách som vedela, že fotenie dopadne dobre a že fotky budú super. Užili sme si kopec zábavy, snažili sme sa využiť listy aj ako rekvizity a skúšali sme ich hádzať do vzduchu. Niekomu to išlo o trošku lepšie :D no mne sa to skoro vôbec nedarilo a listy mi padali do tváre. :D Dúfam, že aj vy z fotiek cítite tú úžasnú jesennú atmosféru ako my. To mi pripomína, že to bolo po dlhom čase konečne fotenie za normálnych podmienok bez negatívnych vplyvov počasia. Ak budete mať čas na prechádzku, určite tak urobte a vyberte sa do prírody, kým nie sú mrazy a sneh. Je možné, že tento víkend pôjdeme opäť niečo pofotiť, lebo obom sa nám tieto fotky náramne páčia. :) A čakajte aj nové videjko na youtube práve z tohto fotenia a samozrejme ďalšie krásne fotky Majky. Majte krásny týždeň!

✿ Hi! It's finally november and yesterday me and Majka went photoshooting again to the park. The day was really nice, the sun was shining and all the leaves were beautifully coloured. I knew that our photos will be great from the beginning. We had so much fun and we tried to use leaves in our photos, we were throwing them for effect but I always failed. :D  I hope that you also feel this amazing autumnal atmosphere from our shots. It reminds me that finally the weather conditions while taking photos were fine and it was actually warm. If you have time to have some walk you should definitelly go to the nature, maybe with your cameras too and enjoy it! We might go again this weekend as we really love our pictures. :) And you can look forward to a new video from this shoot and as well another beautiful photos of Majka. Have a great week!
Read article