-->
May 18, 2016

NEW AMERICANA

WHAT I WEAR: top - STRADIVARIUS / jeans - PULL&BEAR / vest - TOPSHOP / shoes - DEICHMANN / sunglasses - OKULIAREWAYFARER / blazer - NEW LOOK

Ahojte a peknú stredu prajem! V poslednej dobe som na blog nemala veľa času a nebola ani príležitosť ísť fotiť, pretože ja aj Majka máme skúškové a počasie tiež nebolo práve najlepšie. Ak aj vy práve skúškujete, dúfam, že sa vám zatiaľ darí a že to spolu všetci zvládneme. :) Mňa toho čaká ešte pomerne dosť, no snáď to budem mať čo najrýchlejšie z krku. Hneď ako dopíšem tento príspevok sa utekám venovať učeniu. Cez skúškové mám veľký problém rozhodnúť sa, čo sú vlastne moje priority a čo mám robiť skôr, alebo na úkor čoho. Mám ísť cvičiť? Mám robiť príspevok na blog? Alebo mám upratovať? :D Asi takto to vyzerá v mojej hlave a nechcem strácať zbytočne čas. :D Tiež to máte takto, že potom na konci dňa zistíte, že ste nič nestihli?

Dnes sme si našli čas aj na rýchle fotenie a hoci som sa bála, že bude pršať, našťastie sa tak nestalo. A poobede dokonca svietilo slnko a bolo teplo. Možno ste si všimli, že mám novú farbu vlasov - červenú, ktorá je moja obľúbená odkedy som bola v Anglicku. Dnešný outfit je ladený do modra a má viacero častí, ktoré by ste si normálne k sebe nedali. :P Oblečené mám pásikavé body, vestu a blazer. :P Keď som si to obliekla, celkom sa mi to páčilo a vyzeralo to zaujímavo. Nohavice sú moje obľúbené high-waisted aj keď bez opasku mi padajú. :D Bohužiaľ kávičkové posty nemôžeme pridávať, keďže nikam nechodíme! :( :D Musíme to zmeniť a hádam po skúškovom bude čo oslavovať. To by bolo pre dnes všetko a užite si zvyšok týždňa.

9 comments:

 1. Tiež mám skúškové a ešte ma toho veľa čaká. Prajem ti veľa šťastia!
  A vyzeráš super, farba vlasov sa mi páči.

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

  ReplyDelete
  Replies
  1. držím palce hádam to zvládneme :) A ďakujem to som rada :P

   Delete
 2. Tá vestička je naozaj krásna ! Pristane ti to :)

  My blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  ReplyDelete
 3. Krása ! Pásiky som si teraz veľmi obľúbila , vestička je skvelá :)
  Samozrejme držím ptsty :)
  withkass.wordpress.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ďakujeeem moc :) pásiky sú stále trendy :P

   Delete
 4. Docela mě zaujala kombincase sáčka a vestičky, to by mě nenapadlo :) Jinak ti to sluší, vypadáš tak jako svěže :D :)
  http://hollychicc.blogspot.cz/

  ReplyDelete
  Replies
  1. :D haha je to také netypické, len tak som si to skúsila a celkom sa mi to páčilo :) zapnutá vyzerá ako košeľa :) a ďakujem pekne :)

   Delete

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)