-->
July 26, 2016

MY FAVOURITE EVERYDAY LOOK

WHAT I WEAR: pants - H&M / t-shirt, choker necklace - TERRANOVA / sandals - DEICHMANN / bag - MARKS&SPENCER / sunglasses - OKULIAREWAYFARER

Ahojte! Dnes mám pre vás nový outfit, ktorý sme naposledy fotili už v Bratislave a stavili sme sa aj na kávu. Tento look je za poslednú dobu asi môj najobľúbenejší na každodenné nosenie. V týchto teplách neznášam nosiť obtiahnuté tričká, a preto volím skôr volnejšie veci. Väčšinou sú tričká tmavej farby, takže by som si mala zohnať asi aj nejaké bledšie. :) Tieto voľné látkové nohavice sú mojim ďalším obľúbeným kúskom na nosenie. Mám už asi 4 a neviem si ich vynachváliť, pretože sa v nich cítim extrémne pohodlne. Ako doplnok som zvolila choker náhrdelník, ktorý nosí mnoho dievčat a tiež slnečné okuliare a plátenú tašku. Trošku nezvyk u mňa nosiť v lete tmavšie farby, no určite sa tu čoskoro objaví aj nejaký farebnejší outfit. To by bolo pre dnešok všetko a majte ešte pekný utorok.
♥♥♥

11 comments:

  1. Nielen pohodlný, ale aj krásny outfit. :) Vyzeráš skvelo! :)

    ReplyDelete
  2. Úplne ti verím, prečo je práve toto tvoj obľúbený každodenný look. Nielenže jednotlivé kúsky vyzerajú dobre a všetko to spolu ladí ale zároveň vidno, ako sa v tom dobre cítiš!

    ReplyDelete
  3. Skvělá kombinace a fakt to vypadá hrozně pohodlně :))

    ReplyDelete

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)