-->
July 20, 2016

STRAWBERRY BLOUSE

WHAT I WEAR: jeggings - H&M / blouse - C&A / bag, shoes - PRIMARK

Ahojte! S radosťou vám oznamujem, že toto je posledný outfitový článok z Prahy a už ma čaká spracovať len kávičkárky. :) Na náš výlet s Majkou aj po dlhšej dobe spomínam len v tom najlepšom a môžem vám prezradiť, že v auguste sa zrejme vydáme na ďalšie spoločné dobrodružstvo. Už sa veľmi teším, tak hádam nám to vyjde.

Do Prahy som si nebrala veľa vecí, už dopredu som sa rozhodla a vybrala outfity, ktoré si oblečiem. Mala som so sebou len ruksačik a jednu plátenú tašku a myslím, že mi to vyšlo akurát. Druhý deň sme sa zobudili do upršaného rána, modlili sme sa, aby náhodou nepršalo po celý deň. To sa však nestalo, ale pre istotu sme šli nafotiť outfity hneď ráno a tiež aby sme mali potom pokoj. Ja som si dala moju novú blúzku z C&A, po ktorej som pokukovala už dlhšie, len prvý krát nemali moju veľkosť. Asi si ma počkala aj tak, pretože som ju našla druhý krát už v zľave a akurát v mojom čísle. Tak som neváhala a bola moja. Skombinovala som ju s 'mint' jegginsami, ktoré sa mi zdali ako pohodlné na chodenie a tiež biele tenisky. Farebne som sa snažila zladiť aj pozadie, ktoré sme dlho hľadali, pretože v každej uličke boli ľudia, hoci bolo ráno. :D Našťastie sme už profíčky a všetko vyšlo najlepšie ako sa dalo. Blúzka má na sebe malé jahôdky a je v krásnej ružovučkej farbe. Čo poviete na tento look vy?

Určite si pozrite aj vlog z nášho druhého dňa, ktoré sa mi konečne podarilo postrihať a nezabudnite sledovať aj môj youtube. :) Majte ešte pekný zvyšok dňa.
♥♥♥

9 comments:

 1. Vzorované blúzky nie sú veľmi kúsky, po ktorých sa v obchodoch obzerám; ale ako vidím tvoj outfit, sama veľmi neviem prečo :D Určite pri najbližšom nakupovaní zabehnem aj k takým stojanom - veľmi sa mi páči kombinácia s mint jegginsami, veľmi ti to pristane!
  BEELIEVIN // Facebook Page

  ReplyDelete
  Replies
  1. :) mňa vždy zaujmú hlavne vzory ... jasné ťažšie sa to kombinuje, preto vždy tá druhá vec je jednofarebná :) určite popozeraj v obchodoch :) a ďakujem

   Delete
 2. Love your outfit combination! The pastel colors are so pretty :)

  xx
  treatu.blogspot.com

  ReplyDelete

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)