-->
July 8, 2016

WALK IN MIDI SKIRT

WHAT I WEAR: skirt - C&A / top - H&M / sandals - DEICHMANN / bag - Marks&Spencer

Ahojte! Dnes mám pre vás ďalší outfit z krásnej Prahy, ktorý som mala oblečený prvý deň pri našich potulkách. Predtým, ako sme na výlet išli, som si vybrala presne to, čo si oblečiem, keďže som so sebou mala ruksak. Pozrela som si pre istotu aj predpoveď a dúfala som, že ma žiadne počasie neprekvapí. Keď sme cestovali, vonku bolo zamračené, no keď sme prišli, až taká zima nebola. 

Po ubytovaní sme sa prezliekali do iného oblečenia a ja som nevedela, ktorý z mojich 2 pripravených outfitov si dať. Nakoniec som rada, že som sa dala prehovoriť Majkou a dala si prvý deň sukňu, pretože poobede bolo počasie veľmi horúce a bola som vďačná, že som si obliekla vzdušnú sukňu. Túto midi mám z C&A a som veľmi rada, že som konečne našla v obchodoch nejakú dlhšiu, pretože sa mi veľmi páči. K nej som si obliekla môj obľúbený žltý croptop a sandále. S doplnkami som veľmi nešpekulovala, predsa len sme boli na výlete a potrebovala som ísť ''naľahko'' a neťahať zbytočne veľa vecí so sebou. Ja som sa takto oblečená cítila príjemne a teraz som mala problém vybrať si zo všetkých fotiek tie, čo sa mi najviac páčili. Outfit sme fotili na viacerých miestach, no najviac sa mi páčia asi tie odfotené pri rieke. :) 

Tešiť sa môžete ešte na 2 posledné outfity, jeden môj a jeden Majkin a samozrejme ešte ďalšie príspevky, ktoré sme si pre vás pripravili. Majte pekný piatok!

5 comments:

  1. Opäť úžasné fotografie! Neviem či to je mašinou, ktorou fotíte (mimochodom veľmi rada by som vedela s akým fotoaparátom pracujete) alebo úpravou fotiek, no vždy vyzerajú dokonalo! Ja som v Prahe ešte nebola, ale rada by som sa tam niekedy dostala, pretože to tam vyzerá nádherne ♥

    ReplyDelete
    Replies
    1. ďakujem krásne :) myslím, že to bude aj aj :) fotíme na NIKON D3100 a potom objektív 50mm :) určite sa tam niekedy pozri je to pekné mesto :)

      Delete

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)