-->
August 25, 2016

STAIRS

WHAT I WEAR - boyfriend jeans - NEW LOOK / shirt - RESERVED / top - TERRANOVA / shoes - VANS / bag - PARFOIS / sunglasses - CLOCKHOUSE

Ahojte! Týždeň sa nám pomaly blíži ku koncu a dnes som si pre vás, okrem nového videa na youtube pripravila aj outfitový článok. Ten sme fotili nedávno a aj keď sme, ako to už býva, na začiatku presne nevedeli, kam pôjdeme, našli sme toto zaujímavé miesto pri schodoch medzi stromami. Tak sme sa patrične vybláznili ( teda najmä ja ) a vymýšľali sme rôzne pózy, a niekedy aj skoky. Najbližšie sa zasa môžete tešiť na outfit od Majky.

Dohadovali sme sa, že to má byť akože street style, no ako sami vidíte, na ulici sme neskončili. :D Nevadí. Pre tento look som zvolila moje obľúbené boyfriend jeans, nový top z výpredajov, ktorý má zaujímavé ramienka a nezabudla som ani na košeľu okolo pása. Tento trend sa mi veľmi páči a dokáže vytvoriť taký ležérny look. :) Myslím, ju budem nosiť aj na jeseň, napríklad ku koženej bunde. Najviac sa mi k outfitu hodili tenisky a už si plánujem kúpiť aj nové. Potom vám možno napíšem o mojej láske práve k tomuto typu topánok. :) Poslednou novinkou je kabelka, ktorú som zohnala taktiež vo výpredajoch za skvelú cenu. Čo sa mi na nej páčilo bolo to, že pozostáva z dvoch dielov. Vnútro kabelky sa dá vybrať, a nosiť ho tiež ako menšiu kabelku. :) Takáto 2v1 vecička sa naozaj oplatila a Parfois ma nikdy nesklame. :) To by bolo pre dnešný post všetko, dúfam, že sa vám páčilo a užite si zvyšok týždňa!

10 comments:

 1. super! :33 veľmi pekné ako vždy!! :3
  Ivana xx

  ReplyDelete
 2. Tie rifle sú krásne ♥ a nádherné fotky pri schodoch :)

  ReplyDelete
 3. Krásny look, tá košeľa vyzerá krásne :)
  my blog: THE COLORFUL THOUGHTS

  ReplyDelete
 4. Nádherný blog :)
  http://nicoleshyblog.blogspot.cz

  ReplyDelete
 5. Krásné fotky a outfit je prostě pohodový a maximálně ležérní ;)

  http://www.obycejny-blog.blogspot.com

  ReplyDelete

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)