-->
December 20, 2016

5th BIRTHDAY OF MY BLOG! + GIVEAWAY

Robí si niekto srandu? :O Ale nie naozaj nejako nemôžem uveriť, že dnes je to už 5 rokov, odkedy som si založila tento blog. Ani neviem, čo vám mám povedať. :D Pred dvoma rokmi som na toto výročie zabudla a spomenula si až o 2 dni, minulý som o tom vôbec na blogu nehovorila, no tento rok som sa to rozhodla napraviť a podeliť sa s vami o túto správu, ktorá je pre mňa veľmi významná.

5 rokov je strašne veľa. Človek si to ani neuvedomí, no na tejto mojej stránke sa nachádza množstvo spomienok, fotografií, mojich osobných vecí, názorov, zážitkov, na ktoré by som možno neskôr zabudla. Kedysi bolo moderné písať si denníček ( nehovorím, že to teraz už ľudia nerobia ), no v dnešnej uponáhľanej dobe sme radi, keď pridáme aspoň pár riadkov či fotku sem na blog. Pre mňa je blog hobby, koníček, ktorý má pre mňa veľký význam, pretože jednak som mu obetovala už veľa svojho času, energie aj seba a hoci sú aj také dni či obdobia, keď nemám na blog náladu či žiadnu inšpiráciu na články, už si svoj život bez neho neviem predstaviť. Niekedy ma mrzí, že nemôžem pridať to, čo si zaumienim, ale nie je to môj full-time job a mám aj iné povinnosti ako školu, brigády, rodinu a blog beriem ako zábavu a prostriedok na odreagovanie. :) 


Neviem, či sa tu nájdu ešte nejakí z vás, čo sú tu so mnou od začiatku ( ak áno tak klobúk dole ). Mnoho ľudí sa po pár mesiacoch či rokoch rozhodne s blogovaním prestať, zistia, že sú pre nich dôležitejšie veci a tak veľa dobrých blogov zanikne a na druhej strane sa ich aj veľa vytvorí. Pamätám si ešte začiatky známych blogeriek ako sú Cup of style, ktoré vždy boli pre mňa vzorom a naozaj bolo vtedy málo dievčat, čo mali fakt dobré blogy. Teraz už ho môže mať takmer každý a človek sa v tom už pomaly aj stráca a kvalita sa vytráca. Ale podobne je to aj v iných veciach, že sa v tomto veku stále hľadáme, čo by nás bavilo, čo chceme raz v živote robiť a blog nám môže v našich cieľoch aj celkom pomôcť. 

Vôbec si neviem predstaviť, koľko blogovanie bude držať mňa. Možno to skončí zajtra, o mesiac, možno o rok a kto vie, možno, že raz budem písať o 10tom výročí. :D Aj napriek tomu, že druhá polovica tohto roka nebola práve najšťastnejšia a nastali určité zmeny, keď som to už pomaly vzdala, som rada, že som to prekonala, nabrala nové sily a som tu a mám z tohto celého dobrý pocit. Nebudem sa tu už ale viac rozpisovať, pretože aj ja nerada čítam siahodlhé texty a o blogovaní by sa dalo rozprávať aj celý deň. :) 


Čo dodať na záver? Asi len toľko, že som rada a ďakujem, že aj napriek tomu, že môj blog nie je veľmi známy som si našla svojich čitateľov, ktorí sa sem vracajú, komentujú príspevky a ja si vážim každého, kto na môj blog čo i len raz klikne. Dúfam, že mi vašu priazeň prejavíte aj naďalej a ja sa budem snažiť stále prispievať dobrými článkami, ešte lepšími fotkami, ktoré budú jednoducho stáť za to a že vás nesklamem. A budem dúfať, že sa tu možno raz stretneme o ďalších 5 rokov. :P Ďakujem ešte raz všetkým a držím palce aj ostatným blogerkám ♥. #BLOGGERPOWER

No a aby toho nebolo málo, rozhodla som sa po dlhom čase pri príležitosti blogových narodenín usporiadať aj jednu GIVEAWAY, v ktorej budete môcť vyhrať podľa mňa celkom pekné výhry. Rada odmením a poteším hneď dvoch mojich čitateľov buď cenou č. 1, ktorá obsahuje populárne relaxačné omaľovánky a bloček s lepiacimi papierikmi so psíkom alebo cenou č. 2, kde je krásny zápisník a úžasná sovičková miska. Stačí, že sledujete môj blog a potom už len treba napísať do komentára váš e-mail, aby som vás mohla kontaktovať. :) A môžete pripísať aj číslo výhry, ktorú by ste chceli a budem rada aj za nejaký odkaz ohľadom blogu, čo sa vám páči, nepáči, ako ho vnímate. :) Budem sa tešiť. Súťaž potrvá do 31.12.2016 a výhercovia budú vyhlásení na FB a kontaktovaní prostredníctvom mailu. :) Veľa šťastia!

14 comments:

 1. Všetko najlepšie k blogovým narodeninám ♥ Veľa úspechov želám!:)

  Saja Frey blog

  ReplyDelete
 2. môj email: vixi112@azet.sk :)
  Chcela by som vyhrať 2.cenu, tvoj blog je môj najobľúbenejší :) Milujem tvoje príspevky, pretože niesú ani krátke ani dlhé, rada ich čítam a vždy ma zaujmú fotky a prepracovaný dizajn :)

  ReplyDelete
 3. Gratulujeem nech ti to vydrží ešte dlho! :)

  ReplyDelete
 4. Všetko najlepšie! :)
  lenka.durcekova@gmail.com

  ReplyDelete
 5. Aj ja som s tebou od začiatku!! 😁 paci sa mi cena číslo 2 😄 Klaudia.kosecova@gmail.com

  ReplyDelete
 6. Pět let je dlouhá doba. philosoraptorka@gmail.com

  ReplyDelete
 7. Ervulenka@seznam.cz
  Blahopřeji, jen tak dál ;)

  ReplyDelete
 8. Ja ti želám ďalšie krásne roky na blogu :) Všetko najlepšie!!

  alexandra17996@gmail.com
  2.:)

  ReplyDelete
 9. naozaj krasna giveaway :) každopádne ti gratulujem :) ! ja som ťa objavila teraz nahodne a pozrela som si zo par tvojich članku a bavia ma! od teraz pravidelne pozeram :)
  micka185@azet.sk

  ReplyDelete
 10. loadsofpoison@gmail.com
  Prajem ti že ti to tak dlho s blogom vydržalo!:)

  ReplyDelete
 11. přeji vše nejlepší k narozeninám blogu! :) Vypadá to, že zraje jako víno. Narazila jsem na Tebe náhodou, takže jsem čitatel krátce. Nejvíc se mi líbí sekce jídlo.
  Potěšil by mě balíček č. 1
  cervenkova.barbora@seznam.cz
  Přeji všem hodně štěstí a šťastný nový rok!

  ReplyDelete
 12. všetko najlepšieee :) ešte sa tak rychlo zapojim :D mne sa pači vyhra 2 :-) a štastny novy rok !!!
  n.princess@azet.sk

  ReplyDelete

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)