-->
December 22, 2016

LET IT SNOW

WHAT I WEAR: sweater - PRIMARK / christmas jumper - H&M / shoes - CCC / trousers - NEW LOOK / scarf - F&F

Ahojte! Tak už len dva posledné dni zostávajú do Vianoc a ja nechápem ako celý rok tak rýchlo ubehol. Snáď už má väčšina z vás nakúpené darčeky, napečené, školu pre tento rok za sebou a môže sa venovať len tým príjemnejším veciam. Aj keď pre mnohých je toto obdobie stresujúce, hlavne ja nenávidím tie množstvá ľudí v obchodoch, mali by sme sa jednoducho uvolniť a užívať domácu pohodu pri stromčeku, vianočných filmoch a dobrom jedle s rodinou. Mňa už čaká len balenie darčekov, čo je jedna z mojich obľúbených činností a pre tento rok som sa aj poriadne vyzbrojila a nakúpila pekné papiere a všelijaké mašličky a ozdoby. :) 

No a práve v tomto predvianočnom období najradšej nosím niečo s touto tematikou a vytiahla som svoje vianočné svetre. Ten novší ste mohli vidieť v predchádzajúcom outfite, no a dnes prišiel na radu môj druhý z minulého roka. :) Síce ma začal škriabať na koži, no aj tak je super, má peknú potlač a cítila som sa v ňom čarovne vianočne. Za dnešné fotky sa chcem poďakovať Kitti, s ktorou som sa stretla v Trnave aby sme ešte niečo na poslednú chvíľu nafotili. Nemali sme ľahké podmienky, pretože bola strašná kosa, no chceli sme využiť posledné zvyšky snehu, ktorý vytvára akú-takú zimnú atmosféru. Náhodne sme obe prišli aj v rovnakom šále, ktorý máme z F&F a je úžasne veľký a teplý. Doladiť ostatné veci bolo už horšie, pretože viac ako na štýl, myslí človek v zime na to, aby mu nebola zima. :D A tak som si obliekla aj svoj ''fluffy'' sweater, čižmy a burgundy nohavice. Čerešničkou na torte, alebo skôr na hlave je moja čiapka s brmbolcom, ktorá perfektne hreje v tomto chladnom počasí a doniesli mi ju raz rodičia zo Salzburgu. :) Kvôli zime a vyzliekaniu sa to bolo v celku rýchle fotenie, no myslím, že fotky sa podarili. Čo hovoríte na ne vy??

photos by @Kittixoxo

10 comments:

 1. určite sa fotky podarili :) najmä posledná :P ja mám podobnú čiapku a nosím ju teraz v zime stále :) parádne zahreje :)
  MakeUpByVeo

  ReplyDelete
  Replies
  1. ďakujem kráásne :) mala som šikovnú fotografku :) áno tieto čiapky sú super teplé :)

   Delete
 2. Mne sa ten tvoj sveter veľmi páčil ♥ A tá čiapky tiež :) A posledná fotka je najlepšia :D

  ReplyDelete
 3. krásne fotky :) A ten sveter je úžasný :)

  ReplyDelete
 4. Úplně super fotky :) mně se svetr strašně líbí, protože jsem prostě blázen do Vánoc a vším s tím spojeným :D a čepka je roztomilá :)
  Young, wild and free

  ReplyDelete
  Replies
  1. :) ďakujeeeem :) ja tiež milujem vianoce a najradšej by som si kúpila všetko s nejakým pekným vianočným motívom :D

   Delete
 5. Jeeej ten svetrík ♥ Strašne ti to pristane:)

  Saja Frey blog

  ReplyDelete
 6. Jeeej, veľmi sa mi v týchto farbách páčiš a ten šál je krásne! Prajem ti šťastné a veselé!♥

  Lily of the valley

  ReplyDelete
  Replies
  1. :) ďakujeeeem pekne :) tiež ti prajem krásne Vianoce a veľa veľa darčekov :) a rodinnej pohody :) ♥

   Delete

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)