-->
February 11, 2017

NOT A GOOD START

WHAT I WEAR: dress - SHANA / vest - LIDL / sweater - OASAP / shoes - CCC

Ahojte a peknú sobotu prajem. Ako ste si iste všimli, od začiatku februára tu nepribudol ani jeden príspevok. Dalo by sa povedať, že som do nového mesiaca vstúpila asi zlou nohou a už od začiatku sa mi proste nedarilo. :D Možno niektoré veci budú pre vás banálne a vlastne som ich prežila v pohode, nebolo to nič až také strašné, ale mala som také obdobie, že som aj chcela niečo vymyslieť, ísť fotiť alebo točiť, ale jednoducho sa nedalo. Najskôr sa mi na čele vyhodila nepríjemná vyrážka. :D Určite s tým nebojujem sama, dokonalú pleť nemám, ale bola tak pod kožou, že sa nedala vytlačiť, ale zároveň vyzerala ako hrčka alebo hrbolček a to sa mi nepáčilo. Povedala som si, že kašlem na to, ale stále som na to musela myslieť. A tak som jej chcela trošku pomôcť. Následkom toho sa mi okolo toho celého vytvoril opuch, ktorý bol oveľa väčší ako samotná vyrážka, no našťastie cez noc ako tak odpuchol. Lenže sa tam vytvorila chrasta a tú až tak ľahko nezakryjete, keď je rovno na čele. :D Ak má človek takéto niečo, tak aspoň mne to dosť znižuje sebavedomie. Tak som ostala doma a snažila som sa to vyliečiť a keď som nemusela, von som radšej nešla. Po pár dňoch už chrasta sama opadla, ale pozostatky ešte ostali, no už to nie je také hrozné. Možno si hovoríte, že preboha čo riešim jednu vyrážku a prečo vám to tu vypisujem. Je to ale story z reálneho života a vec, ktorú možno riešite aj vy a je fajn vedieť, že nikto nie je dokonalý a každý má občas tie ''bad days'' kedy sa najradšej ani nepozrie do zrkadla, alebo nejde do spoločnosti.

A to som mala v sobotu ešte pohovor/kasting na animátorku do zahraničia cez leto. Aj tam som neustále myslela na to, že ako asi vyzerám pred všetkými, či rozmýšľajú nad tým, čo to mám a ako sa mi to stalo. Lebo to naozaj mohlo vyzerať ako keby som sa niekde buchla a mám tam chrastu. A aj keď si dáte kilo makeupu, stále je to vidno, možno ešte nápadnejšie ako za normálnych okolností. Zrušilo sa mi aj víkendové fotenie a tak som nič zaujímavé nerobila, no našla som si novú zábavku, na ktorú som sa namotala. Ani mi nepríde, že je to len pár dní, no zamilovala som sa do Bollywoodu a tých ich piesní. Mám už aj svoje obľúbené srdcovky, stiahla som si filmy a som z toho nadšená. Tie rytmy sú jednoducho úžasné, temperamentné a nútia ma sa hneď hýbať. Už som aj odpozerala zopár pohybov a niektoré pesničky viem už aj naspamäť, hoci Indickou rečou nehovorím. Momentálne mi v mojom playliste hrá práve táto hudba a tým, že je taká veselá mi ihneď zdvihne náladu. Takže si nasadím sluchátka a som vo svojom svete a je to skvelé rozptýlenie. Začala som dokonca uvažovať, že sa do Indie pôjdem niekedy pozrieť. :)

Posledný týždeň pred začiatkom školy som sa rozhodla venovať robote. Pretože to bola posledná šanca ako si čo najviac zarobiť, lebo potom už toľko času mať nebudem. Čiže opäť sa nič zaujímavé nedialo, ani na instagram nebolo čo dávať, lebo som prežívala naozaj nezaujímavé dni, kedy som si niekoľko hodín odmakala, domov som prišla vyšťavená a do ničoho sa mi už nechcelo púšťať aj keď nápady som mala. Čakala som a stále ešte asi čakám na nejaký impulz. ktorý by ma nejako namotivoval a opäť vrátil chuť do robenia vecí, ktoré ma bavia, pretože si hovorím, či to ešte má nejaký zmysel. :/ Dúfam teda, že sa to čoskoro zlepší už sa teším do školy, na spolužiakov a kamarátov a na nové zážitky, ktoré ma čakajú. :) Dnešný článok je trošku dlhší, lebo som vám chcela povedať o veciach, ktoré som mala na srdci a zahŕňajú moje posledné dni. Na záver ešte čerešnička, keď ma s prepáčením dnes ''osral'' nejaký vták, keď som išla fotiť s Majkou. :D Povedala by som asi toľko, že shit happens, život ide ďalej, ale tak ani vreckovku som nemala. Mohlo to dopadnúť aj horšie a snáď je to znamenie, že svitá na lepšie časy. :) Užite si ešte zvyšok víkendu.

13 comments:

 1. Dúfam, že sa ti už bude dariť viac ved "označkovanie" od vtáka ma vraj priniesť šťastie :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. snáď hej :D a je to pravda .. snáď svitá na lepšie časy :)

   Delete
 2. Snad další měsíce bude více poklidné :) Pochopila jsem správně, že si na casting šla, nebo ne? Jak to případně dopadlo? :) Fotky, outfit perfektní, krásná barevná kombinace :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. ďakujem pekne:) dúfam aj ja :) ... a áno bola som na kastingu a zobrali ma :) takže ma najbližšie čaká školenie :) .. a potom sa uvidí :)

   Delete
 3. podľa mňa je to úplne normálne, že máš také dni...to máva asi každý občas, a prejde to určite :) do ničoho sa netreba nútiť a ak si unavená,tak to je zbytočné siliť :) ja som tiež v posledných dňoch úplne unavená a mám toho veľmi veľa, takže sa do článkov niekedy tiež prekonávam,ale potom si poviem, že dobre že som sa do toho pustila :)
  MakeUpByVeo

  ReplyDelete
  Replies
  1. hej je to normálne ... len také obdobia často nemávam a mám z toho depku trošku teraz :D .. a súhlasím, že to zbytočne netreba siliť a príde to nejako samo :) .. áno človek má potom aspoň dobrý pocit :)

   Delete
 4. Také dni musí mať každý raz za čas, aj keď to nie je nič príjemné a väčšinou to príde v tú najnevhodnejšiu dobu :/ Dúfam, že ti ten "vták" priniesol aspoň šťastie ♥

  ReplyDelete
  Replies
  1. ved jasne :/ a mas uplnu pravdu ... dufam aj ja :D

   Delete
 5. Neboj vyrážkami na tvári si prejde každý človek.. mňa často trápia vyrážky v dolnej časti tváre, ale čo už s nimi. Takými trošku horšími obdobiami si človek prejde a nie raz, ale ono je to potom už len a len lepšie :) Aj ja som sa celkom tešila do školy, hlavne na to, že budem mať nejaký režim (aj keď dosť nepravidelný), ale aj na spolužiakov a nové zážitky :) Outfit je krásny! :)
  Caroline

  ReplyDelete
  Replies
  1. práveže mám pocit, že v mojom okolí sú všetci na tom nejako dobre :D a ja napriek tomu, že sa o seba snažím starať tak mám problémy :D .. ale zase veľa vecí to vie ovplyvniť :) .. a po všetkom zlom nakoniec príde to dobré :) ... áno tomu ver :D ten režim sa dosť zmení ... ale zase prinesie to nové zážitky a kamarátstva :D

   Delete

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)