-->
July 4, 2017

KISSES FROM TRNAVA

WHAT I WEAR: t-shirt - TERRANOVA / backpack - NEW YORKER / shorts - C&A / sunglasses - OKULIAREWAYFARER / shoes - DEICHMANN / choker - LETNYHIT

Kde lepšie zakončiť koniec školského roka ako v Trnave? :P Trnava sa stala mojou konečnou stanicou čo sa týka štúdia a ja dúfam, že po zvládnutom druhom ročníku to nakoniec dobojujem až na Bc. Neľutujem svoje rozhodnutia, všetko bolo na niečo dobré a ja mám toto mesto stále radšej a radšej. Som tam už ako doma, no minulý týždeň som tam zašla len tak, na výlet s Majkou. Tej sa toto mestečko zapáčilo tiež a rada sa tam vracia. Trnava ukrýva rôzne poklady, napríklad aj rôzne super kaviarničky či miesta, kde sa dá najesť. Preto som nemohla povedať nie na tento spontánny výlet práve sem. 

Nič ale nemôže ísť podľa plánov a počasie nevyzeralo práve najlepšie. Zamračené, vietor a predstavovala som si scenáre ako nakoniec z výletu nič nebude. :D Našťastie sme dorazili do TT v poriadku a naše prvé kroky viedli na kávu do Dreamcakes. Chodievam okolo tejto cukrárničky často, no nikdy som tam nebola. Interiér aj sedenie vonku vyzerá rozkošne a hoci sme mali kávu, určite by stálo za to ochutnať aj nejaký koláčik. :) Ako sme sedeli vonku, začalo mierne kvapkať, no zostávali sme pozitívne naladené, pretože nám výlet nepokazí žiadne počasie. :) A nakoniec ani nepršalo, dokonca sa vyjasnilo a my sme mohli pofotiť zopár fotiek v trnavských uličkách. 

Do Trnavy sa určite oplatí zájsť aj kvôli bistru ENAK, ktoré sa nachádza na Halenárskej a ja som o ňom písala už minulý rok ( TU ). Mala som menšie deja vu, pretože sme sedeli na rovnakých miestach, no nedala som si tradične kari ale tuším Pod Thai. Bolo to samozrejme pikantné, to sa dalo čakať, ale aj tak veľmi chutné a bolo to proste niečo iné, ako mávam zvyčajne. Raz za rok treba vyskúšať niečo zaujímavé a netradičné. V menu majú len pár jedál, no rada by som skúsila aj nejaký ich raw koláč alebo kávu. Tak snáď nabudúce. To je pre dnes všetko a majte pekné prázdniny!

9 comments:

 1. To tričko je dokonalé, tiež som sa naň pred nejakým časom pozerala :)

  ReplyDelete
 2. Triko je super, sluší ti to.

  ReplyDelete
 3. Trnavu si čím ďalej tým viac obľubujem :) V Dreamcakes som ešte nebola, ale stále pozerám ako to tam majú pekne zariadené. Páči sa mi koľko je pekných kaviarní v Trnave a ešte do toľkých sa musím pozrieť! ♥

  ReplyDelete
  Replies
  1. :P kazdym rokom budes viac haha :) ano Trnava ich ma vela peknych tiez musim ponavstevovat :)

   Delete
 4. V Trnave som ešte poriadne nebola, no vyzerá to byť pekné mesto :) Tými poslednými fotkami si vo mne vzbudila hlad, ten šalát vyzerá skvelo a o limonáde ani nehovorím! Tiež sa mi veľmi páči tričko :)

  www.frenchstyle.eu

  ReplyDelete
  Replies
  1. :) Trnava je malé mestečko ale určite má rôzne pekné zákutia :) na výlet sa tam oplatí ísť pozrieť :) a už aj kvôli nejakému gastronomickému zážitku :)

   Delete
 5. V Trnave som ešte nikdy nebola a môžem sa haniť, že som na Slovensku navštívila len máááálo miest.. Keď sa však vrátim zo zahraničia, plánujem navštíviť nejaké pekné miesta a už sa teším :) Pekný casual outfit :)

  www.sinnamona.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. ja som tiež málo toho pochodila na Slovensku :) takže nie si sama :P :) a ďakujem pekne

   Delete

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)