-->
July 29, 2017

NOT ALL THOSE WHO WANDER ARE LOST

WHAT I WEAR: t-shirt, shorts - C&A / earrings - FOREVER 21 / bag - F&F / shoes - CCC 

Ahojte a pekný víkend prajem. :) Dnešný článok začnem zaujímavým citátom, ktorý mám na tričku a aj v nadpise. Zistila som, že tento výrok je z Pána Prsteňov a nachádza sa v jednej básni. Ale keďže som túto knihu nečítala a nevidela filmy ( proste nemám k tomu až tak blízko ) tak to s tým nejako nespájam. Celá báseň dáva asi hlbší zmysel, no keď si zoberieme len túto jednu vetu, každý si ju môže vysvetliť po svojom. Nie všetci, ktorí blúdia, sú stratení. Blúdenie pre nás znamená nemať konkrétny cieľ alebo poslanie, ako keby človek žil v začarovanom kruhu, z ktorého nevie nájsť východisko. Niekedy človek práve potrebuje vyčistiť si hlavu a ísť do neznáma, pohnúť sa vpred aj keď nevie, čo ho čaká. Na druhej strane aj keď človek na prvý pohľad vyzerá, že blúdi a že je stratený, v skutočnosti možno presne vie, kam mieri, má určitú slobodu a nikto ho neobmedzuje. Nemali by sme preto druhým hovoriť, čo majú robiť a súdiť ich len podľa povrchu, keď aj tak ich vnútro nevidíme. :) ... Tak si to aspoň vysvetľujem ja, ale viem, že tých vysvetlení je viac a každý to môže chápať ináč. :) 

Ale dosť bolo filozofovania a prejdime k outfitu. Zvolila som si pohodlnú kombináciu látkových šortiek a jednoduchšieho trička. Tieto šortky sú veľmi pohodlné, ľahučké a cítim sa v nich skoro ako v sukni. Páči sa mi, že má prišitý opasok na zaviazanie, takže sa dajú stiahnuť. A sú aj dlhšie, čo je super, pretože neznášam odhalené zadky haha. :) Tričko ma zaujalo už len tým nápisom s peknou potlačou a farebnými strapcami na spodku. Najskôr som si myslela, že tieto dve veci nepôjdu dokopy, no nakoniec sa mi táto kombinácia páči. Nahodila som po dlhšom čase čierne slipony a bielu kabelku, farebné okuliare a nové náušnice. Toto som proste ja, v oblečení, v ktorom sa cítim najlepšie, neriešim okolie a aj keď mám niekedy pocit, že by som najradšej mala v skrini jednoduché a obyčajné veci, nakoniec vždy skončím pri niečom takomto. :D Asi sa nezmením aj keď mi roky pribúdajú. Dúfam, že sa vám fotky páčia a zase niekedy nabudúce. 


10 comments:

 1. I když já už moc nápisy na tričkách ráda nemám, tak tady na tom mi ani nevadí, naopak :) A navíc je tento citát skvělý! :)

  Another Dominika

  ReplyDelete
  Replies
  1. ďakujem :) ja mám celkom rada tričká s nápismi, ale musí to byť duchaplné :D

   Delete
 2. Citát som už niekde videla a páčil sa mi, pretože je dosť výstižný :) a outfit je pekný, pohodlný ♥

  ReplyDelete
 3. Zhodou okolností som citát zaznamenala včera pri nejakom príspevku :) tak som otvorila tvoj článok a musím povedať, že to chápem podobne.

  Flung out of space

  ReplyDelete
  Replies
  1. to vážne? :D aká náhodička :)

   Delete
 4. Na fotkách ti to pristane, outfit je taktiež skvelý. :)

  ReplyDelete
 5. Outfit sa mi moc páči :) Tie šortky sú krásne :3

  ReplyDelete
 6. Krásny outfit :! Tie šortky sú nádherné! :)

  ReplyDelete

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)