-->
August 7, 2017

ZIG ZAG PATTERN

WHAT I WEAR: top - H&M / skirt - SECOND HAND / shoes - DEICHMANN / bag - F&F / earrings - I AM / bracelets - GREECE

Ahojte a pekný pondelok! :) Dnes mám pre vás outfit, ktorý som fotila už dávnejšie s Nataly pri SNDčku. Sklá v pozadí vytvorili celkom zaujímavé pozadie, čo mi trošku pripomína vodu. V týchto horúcich slnečných dňoch sa miesto na fotenie nehľadá veľmi ľahko. Zvyčajne ideme fotiť vždy, keď je slnko a tak hľadáme tieň. A potom tú správnu stranu, z ktorej spraviť fotku, aby náhodou nebola tmavá. #bloggersproblems :D. 

Po dlhej dobe mám na sebe opäť niečo so sekáču. Nezvyknem tam chodievať a sukne, ktoré mám odtiaľ boli kúpené jednorázovo. Napríklad táto s farebným vzorom, ktorá bola podľa môjho gusta, čiže dlhšia, vzdušná, ľahká a ešte k tomu aj lacná. :D V sekáčoch neviem veľmi nakupovať, možno keby tam chodím častejšie, našla by som si nejakú metódu a pozerala by som sa aj na tie veci ináč. K sukni som zvolila tričko, ktoré mám už dlhšie z Hmka, moju obľúbenú baby blue kabelku, šnurovacie sandále a nové náušnice. Dúfam, že sa vám outfit páči. :)

Chcem vám dať ešte do pozornosti, že som opäť začala byť aktívnejšia na youtube, aj keď neviem, ako budem ďalej pokračovať, pretože možno nebudem mať kde strihať. :D Ale plánujem ešte niečo v blízkej dobe natočiť, celkom ma to baví, takže pridávam aj jedno z posledných videí, ktoré som spravila a bol to letný haul. :) Budem rada, ak ma začnete aj sledovať, aby vám žiadne video neuniklo. To by bolo pre dnešok všetko a nabudúce sa môžete tešiť na článok z kategórie beauty. :)

2 comments:

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)