-->

ABOUT ME


Ahojte! Volám sa Ivana, no prezývku Ajvn používam už dlhšie a snažím sa tak odlíšiť od všetkých existujúcich Iván na svete. :D Mám 21 a študujem masmediálnu komunikáciu na vysokej škole na Slovensku. S týmto blogom som začala v Decembri 2011, no už predtým som sa pokúšala vytvoriť stránku, na ktorú ma bude baviť prispievať. A som veľmi rada, že som vytrvala a zostala na jednom mieste až doteraz a rok 2016 je už mojim piatym rokom pôsobenia.

Tento blog je pre mňa niečo ako denníček, alebo akési zhrnutie môjho doterajšieho života, pretože som tu zdieľala veľa dôležitých momentov, fotiek a zážitkov a vytvorila si svoj svet, ktorý mi slúži na odreagovanie a využitie kreativity

Tí, čo sledujete tento blog dlhšie viete, že prešiel viacerými zmenami. Nemyslím tým len zmenu dizajnu, loga a podobne. Od septembra 2016 sa zmenil aj názov z icanwearmyconverse na jeansandtee, pretože ak sa práve nesnažím o vytvorenie dokonalého outfitu, jeansy a tričko sú pre mňa najobľúbenejšie kúsky na seba. A samozrejme aj tenisky. :D Jednoducho mám pocit, že v poslednej dobe mi ide hlavne o jednoduchosť a pohodlnosť, cítiť sa dobre sama sebou.

Na blogu sme 2 roky boli dve - ja a Mariorre, ktorá bola dôležitou súčasťou tohto celého projektu, pretože mi pomohla s fotením, outfitmi a inými článkami, takže jej veľmi ďakujem za toto úžasné obdobie a tiež vytvorenie kávičkárok, v ktorých snáď ešte budeme pokračovať. Rozhodli sme sa každá ísť svojou vlastnou cestou a blog zostal opäť hlavne na mne. Takže to beriem ako výzvu a keďže ma to baví robiť a nemienim v tom prestať, naberám nový dych a novú inšpiráciu na články a príspevky, ktoré sa dúfam budú páčiť aj vám. Ostatné nechávam na osud a uvidíme, čo mi blog prinesie toto nasledujúce obdobie.


*CONTACT*

jeansandteeblog@gmail.com

   ♥ ♥ ♥